חיפוש

Druva מציגה צמיחה של 500% בהגנה וניהול נתונים בענן

החברה השיגה צמיחה של יותר מ- 500% בהכנסות שנתיות חוזרות מהגנה על תשתית נתונים. החברה מדורגת כאחת החברות  הצומחות ביותר בקרב ספקי הגנה על נתונים במסגרת Deloitte Technology Fast 500.

Druva, מובילה עולמית בהגנה וניהול נתוני ענן, הכריזה על שיא בהזמנות ובהכנסות חוזרות בפעילות תשתית ההגנה על נתונים – עם גידול של יותר מ- 500% בהכנסות חוזרות במהלך 6 החודשים האחרונים. Druva השלימה 10 רבעונים רצופים של צמיחה שנתית מהירה, ודורגה כאחת מהחברות הצומחות ביותר מבין ספקי ההגנה על נתונים במסגרת ה-Technology Fast 500 של דלויט. ההצלחה של Druva מתבססת על חדשנות עצומה במוצריה, והיא נמצאת בעמדה ייחודית להתרחבות נוספת אל מול הדרישות בתעשייה. החברה כבר משרתת יותר מ- 4,000 לקוחות ברחבי העולם, כולל 10 אחוזים מחברות ה- Fortune 500 העולמי.

"נתונים כיום הם גלובליים. רשת ה- IT המסורתית של ארגונים חייבת להתפתח כדי לעמוד במהירות בה חלקים אחרים בארגון מתקדמים  בדיגיטל, ללא קשר למיקום או לעומסי העבודה הנדרשים", אמר ג'ספריט סינג, מייסד ומנכ"ל Druva. "הדרישה הזו לאג'יליות הזו, בשילוב הגנה מודרנית על נתונים, היא חיונית לקיום אורך טווח של עסקים – מספיק פער קטן באבטחה כדי להביא לתוצאות חמורות בטווח הארוך. הענן הוא הפתרון הטוב ביותר כדי לענות על הצרכים האלה, והצמיחה של Druva בשוק היא הוכחה לכך שהלקוחות צריכים עזרה כדי להתגבר על אתגרים בהגנה על הנתונים. מעבר להיותה ספק הגנת נתונים בענן, Druva היא שותפה אסטרטגית לארגונים המחפשים פלטפורמה מודרנית העונה על הצרכים העסקיים וב- IT שלהם".

במחצית הראשונה של השנה, התעשייה חוותה זינוק חסר תקדים בפשיעת הסייבר עם קוד זדוני כגון Petya ו- WannaCry, שהפילו את אימתם על ארגונים. Druva היא המתאימה ביותר כדי לספק חסינות בפני תוכנות כופר וכדי לזהות  אנומליות באמצעות יכולות לימוד המכונה המתקדמות שלה. היא מספקת ללקוחות הגנה ממוקדת ענן אמתית וייחודית, ופתרון אחזור המוסיף רמת הפרדה מסביבת ה- IT המקומית של הארגון.

"נתונים הם נכס חיוני עבור רוב העסקים", אמר האריש בלור, סגן נשיא ב- Riverwood Capital. "ארגונים לא יכולים להרשות לעצמם להותיר את הנתונים העסקיים שלהם ללא הגנה. Druva מספקת את הגנת הענן הטובה ביותר בתעשייה על ידי פתרון ניהול נתונים כשירות – שנועד להגן על נתונים בנקודות קצה, בענן ובמרכז הנתונים. פלטפורמת הענן של Druva ממקסמת את הערך מהנתונים המוגנים, באמצעות חיתוך של עלויות, מזעור טעויות, ומניעת כשלים באחזור".

Druva מרחיבה את ההובלה שלה בשוק, כשהיא:

  • מדורגת במקום ה- 175 ברשימת ה- Fast 500 של דלויט לשנת 2017, עם צמיחה של 616 אחוזים. היא ספקית פתרונות הגנת הנתונים בענן עם הצמיחה המהירה ביותר.
  • מגייסת 80 מיליון דולר כדי לאיץ משמעותית את המחקר והפיתוח, להרחיב את מאמצי השיווק ברחבי העולם, וכדי להוביל את התעשייה עם הגדרה מחדש של הדרך בה ארגונים מגנים, מנהלים ומשתמשים בנתונים שלהם
  • קיבלה אישור לפעולה תחת תוכנית ניהול הסיכונים של ארה"ב (FedRAMP) – הספק היחיד בתחום הגנת הנתונים עם אישור זה.
  • השלימה את הסמכת Service Organization Control (SOC) 2 Type II עבור פתרון הגנת הנתונים שלה – כדי להבטיח ללקוחות כי החברה הטמיעה בקרה פנימית יעילה לשמירה על חיסיון ופרטיות הנתונים שהיא מעבדת.
  • קיבלה מספר פרסים של התעשייה כולל "היצע ההתאוששות מאסון/המשכיות עסקית הטוב ביותר, מ- SC Awards אירופה, ופרס זהב ב- IT World Award בקטגוריית התאוששות מאסון כשירות.

חדשנות במוצר:

  • הכריזה על Druva Cloud Platform, פתרון "כשירות" ראשון מסוגו בתעשייה, המגדיר מחדש את שוק ההגנה על נתונים עם מישור שליטה מאוחד לניהול נתונים – לרוחב נקודות קצה, שרתים ואפליקציות ענן.
  • השיקה את Druva Apollo, שירות המסופק דרך פלטפורמת הענן, המאפשר ניהול נתונים לעומסי עבודה ב- IaaS ו- Paas, עם מישור שליטה אחד.

לקוחות חדשים:

  • 300 לקוחות חדשים, בהם AIG, General Electric, Hulu, Intuit, Marriott, PwC, ServiceNow ו- Xerox. בסיס הלקוחות של Druva כולל כעת 4 מתוך 9 חברות הייעוץ המובילות, ו-4 מתוך 10 חברות הפארמה המובילות בארה"ב.
  • החברה הכריזה כי בעקבות אישור FedRAMP, הנדרש אצל רוב הארגונים הפדרליים, בסיס הלקוחות של Druva כולל כעת 17 סוכנויות פדרליות, ו- 3 מתוך 10 האינטגרטורים הממשלתיים הגדולים בארה"ב.

הרחבת האקו סיסטם:

 

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם