חיפוש

הסטנדרט העולמי לניטור רשת רציף וניהול פגיעויות

הפלטפורמה הראשונה בעולם לניהול החשיפה לסייבר

ליישר קו בין הארגון לאבטחתו - באמצעות פלטפורמת חשיפת הסייבר של Tenable

לִרְאוֹת הכל

ראה כל נכס על פני כל משטח ההתקפה שלך – החל מסביבות ענן וכלה בטכנולוגיות תפעוליות, תשתית ועד קונטיינרים ועובדים מרוחקים וכלה באפליקציות אינטרנט מודרניות עם חיישני ניהול הפגיעויות המובילים בשוק

לחזות את העיקר

עם יותר מ -20 טריליון היבטים של איום, פגיעות, תצורה שגויה ומידע על נכסים, התחזיות המופעלות על ידי למידה ממוחשבת של Tenable ממזערות את כמות התיקונים בכך שהם מאפשרים לך להתמקד תחילה בסיכונים החשובים ביותר

לטפל בסיכונים

תפעילו שיפורים הנדרשים כדי להפחית את ההסתברות שאירוע סייבר ישפיע על עסק, על ידי העברת מדדי סיכון אובייקטיביים והתאמת יעדים עסקיים עם חידושי אבטחה

גלה את החשיפה של כל נכס בכל פלטפורמה

Tenable.ep הוא פתרון מקיף לניהול פגיעויות המבוסס על סיכונים המאפשר לך לקבוע את חשיפת הסייבר של כל הנכסים שלך, בכל מקום, בכל פלטפורמה, בכל עת.

עם Tenable.ep, אתה יכול לראות כל נכס ופגיעות בכל שטח ההתקפה שלך, לנבא אילו פגיעויות התוקפים נוטים ביותר לנצל בעתיד הקרוב ולפעול לפי מה שחשוב יותר.

זה מאפשר לך להפחית את כמות הסיכון הגדולה ביותר עם מינימום מאמץ.

לזהות במדויק, לחקור ולתעדף פגיעויות

להפעלה על תשתית מקומית.
אתה מקבל בקרה רציפה של מצב האבטחה, כך שתוכל לתקן פרצות במהירות האפשרית.

חבילת המוצרים של Tenable.sc, מנוהלת ומופעלת על ידי טכנולוגיית Nessus,  מספקת את כיסוי הפגיעויות המקיף ביותר בתעשייה עם הערכה רציפה בזמן אמת של הרשת שלך. זה הפתרון המלא לניהול פגיעויות מקצה לקצה.

אבטחת Active Directory
ושיבוש נתיבי התקפה

מאחורי כל פריצה עומדת פריסה לא מאובטחת של Active Directory (AD). AD הפך למועדף על התוקפים להעלת הרשאות כדי להקל על תנועה הרוחבית באמצעות מינוף פגמים ותצורות שגויות ידועות.

למרבה הצער, רוב הארגונים נאבקים באבטחה של Active Directory עקב תצורות שגויות שנערמות ככל שדומיינים גדלים במורכבותם, וכך צוותי האבטחה אינם יכולים למצוא ולתקן פגמים לפני שהם הופכים לנושא המשפיע על העסק.

Tenable.ad מאפשר לך לראות הכל, לחזות מה חשוב ולפעול לטיפול בסיכון ב- Active Directory כדי לשבש נתיבי התקפה לפני שתוקפים ינצלו אותם.

לזהות במדויק, לחקור ולתעדף פגיעויות

מנוהל בענן

Tenable.io הוא רכיב אינטגרלי מפלטפורמת ניהול הסייבר של Tenable, אשר מספק תובנות לגבי סיכוני אבטחה של התשתית המלאה, ומאפשר לך לזהות במדויק, לחקור, ולתעדף פגיעויות ובעיות הגדרה בסביבת ה- IT המודרנית שלך.

אבטחת מידע המשתלבת ב- DevOps
ומגנה על קונטיינרים בפיתוח ובפעולה

 Tenable.io Container Security מאפשר יישום של תהליכי DevOps יעילים ומאובטחים באמצעות שקיפות לגבי האבטחה של אימג'ים – כולל פגיעויות, קוד זדוני והפרות מדיניות. הכל באמצעות אינטגרציה אל תוך התהליך. 

אפשר להפסיק לנחש היכן מסתתרות הפרצות בארגון

צוות המחקר של Tenable עובד באופן הדוק עם קהילת אבטחת המידע כדי לחשוף פרצות חדשות ולספק תובנות בנוגע לפרצות חדשות שהתגלו. זאת במטרה לסייע לארגונים לזהות במהירות את הפרצות הקיימות אצלם. צוות המחקר משלב את התובנות החיוניות כדי להפוך כל מנהל IT למומחה בהערכת ואיתור פרצות

Tenable חשפה יותר מ- 100 פרצות יום אפס במהלך 3 השנים האחרונות

תוספים חדשים מתפרסמים בממוצע תוך 24 שעות מגילוי הפירצה 

קבל שקיפות מלאה אל הפגיעויות בארגון

Nessus Professional הוא כלי הערכת הפגיעויות הנבחר של מומחי אבטחת מידע

תבניות

תבניות מוכנות מסייעות לך להבין בקלות היכן נמצאות הפגיעויות שלך  נמצאות – ומה אתה יכול לעשות בנוגע אליהן.

מבט מאוחד

Nessus Pro מעניק לך את היכולת לקבץ פגיעויות על פי פרמטרים שונים. אתה יכול ללחוץ על Snooze כדי לדאוג לטיפול בנושאים במועד מאוחר יותר

LIVE RESULTS

עם Live Results אתה יכול לעשות שימוש בנתונים של סריקות עבר כדי לבחון פרצות שפורסמו היום

דיווח נכון

עם Nessus Pro אתה יכול ליצור דוחות ממותגים במגוון פורמטים, כדי לשתף בקלות את המידע החיוני ביותר עם הצוות ולקוחות

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם