חיפוש

תוכנת שולחן עבודה
ותמיכה מרחוק

התחבר למחשב מרחוק, יהיה זה מהקצה השני של המשרד או מכל רחבי העולם. AnyDesk מבטיח חיבורי שולחן עבודה ותמיכה מרחוק מאובטחים ואמינים לאנשי IT וגם למשתמשים מרוחקים

מה מיוחד ב- AnyDesk

אבטחה מעולה

האבטחה היא בראש סדר העדיפויות שלנו. אנו משתמשים בטכנולוגיית TLS ברמה צבאית כדי להבטיח שהמכשיר שלך מוגן מפני גישה לא מורשית. הצפנה אסימטרית של RSA 2048 מאמתת כל חיבור. לקבלת אמינות מירבית, השרתים שלנו פועלים בטכנולוגיית טלקומוניקציה Erlang המיועדת למטרת אבטחה.

ביצוע יוצא מן הכלל

האם אי פעם חווית את קוד ה- DeskRT החדשני שלנו בפעולה? חביון נמוך וקצב פריימים גבוה הם קריטיים לעבודה מרחוק. אל תחכה ששולחן העבודה המרוחק שלך יגיב – אפילו ברזולוציות מסך גבוהות או ברוחב פס נמוך של 100kb/s בלבד.

מהודר ואלגנטי

אין צורך בהרשאות ניהול או בהתקנה. התחל לעבוד תוך שניות בכל מערכת הפעלה. ניתן לעבוד גם בדרכים עם מכשירים ניידים.

כל הפלטפורמות

AnyDesk פועל בכל מערכות ההפעלה וההתקנים הנפוצים בשוק ללא כל תשלום נוסף. אפליקציות עבור Windows, macOS, iOS, Android, Linux  Raspberry Pi ועוד

תמיכה מרחוק

עבור חברות גדולות וסטארטאפים כאחד, תוכנת עוצמתית של עזרה מרחוק, מאפשרת לך לספק שירות לקוחות יוצא דופן ופתרונות מהירים לפתרון בעיות מכל מקום.

במיוחד עבור ספקי תוכנה או מפתחי אפליקציות, תמיכה ומעקב מרחוק מהמשרד המרכזי של החברה, מבטיחים פתרון קל ומהיר לבעיות מורכבות של לקוחות.

גמישות

לגשת למחשב משולחן העבודה שלך, מהמשרד הביתי או מחדר הישיבות הקרוב, והכל בקלות. דרושה גישה ללא השגחה תוך כדי תנועה? תצטרך רק להגדיר סיסמה.

הפעל את AnyDesk בפלטפורמה שבחרת, בין אם זה לינוקס, Windows, Mac OS, FreeBSD, iOS או Android. בנוסף, השתמש באפליקציה לנייד ללא תשלום נוסף.

הורדת AnyDesk היא פשוטה, גם כשאתם בדרכים. רק 3MB, תוכנת AnyDesk קלה בהרבה מהמתחרים.

הגדל את התפוקה והיעילות בעבודה מהבית

עבור רבים מאיתנו, עבודה מרחוק מהבית היא הנורמה החדשה. להיות יעיל ופרודוקטיבי יכול להיות אתגר אמיתי. פיתרון שולחן עבודה מרוחק שקל לשימוש, מאובטח, עם פעילות יציבה גם כאשר קליטת אינטרנט חלשה, AnyDesk מציע את מערך התכונות הנכון שעושה את כל ההבדל.

עבודה מהבית

האם תרצו שהמשרד שלכם יהיה בכל מקום שבו אתם נמצאים? עם טכנולוגיית שולחן העבודה המרוחק והאמין של AnyDesk, העבודה מהבית היא כמעט כמו לשבת מול המחשב האישי במשרד.

להתחבר מכל מקום, מכל מכשיר באמצעות גישה ללא השגחה. כמעט ללא השהיה עם הפעלת הדפסה מרחוק וגישה לשולחן העבודה שלך נותן הרגשה שאתם באמת שם. להיות פרודוקטיבי יותר במשרד הביתי תוך כדי עבודה צמודה עם עמיתיך לעבודה.

גישה ללא השגחה

ניתן להשתמש בהפעלה מרוחקת מהבית על ידי מתן גישה ללא השגחה. להקפיד לסמן את התיבה "התחבר אוטומטית מעכשיו" כדי להתחבר במהירות רבה יותר.

כל הפלטפורמות. כל המכשירים.
ללא בעיות.

שקופית קודמת
שקופית הבאה

שירות מקומי או בענן

AnyDesk מציע גמישות מרבית מותאמת לדרישות האבטחה והמדיניות

פתרון בענן

מתאים לכל גודל עסק

  • תחזוקה ועדכונים כלולים
  • תשתית שרתים גלובלית עצמאית
  • שירות אמין עם זמן פעולה של מעל 99%
  • אפשרות להתאמת לקוחות

פתרון מקומי

מתאים לעסקים עם מדיניות אבטחה פרטנית

  • ניתן להתאמה אישית
  • אפשרויות שילוב API מתקדמות
  • איחסון וניהול על ידי צוות ה- IT בחברה
  • הנתונים נשארים בתוך רשת החברה

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם