חיפוש

פלטפורמת ניהול נקודות הקצה המובילה בתעשייה

BigFix היא פלטפורמת הניהול היחידה המאפשרת לצוותי תפעול ואבטחת IT לספק אוטומציה מלאה של גילוי, ניהול ותיקון של נקודות הקצה – בין אם הן מקומיות, וירטואליות או בענן – ללא קשר למערכת ההפעלה, המיקום או הקישוריות.

בניגוד לכלים מורכבים המכסים חלק מוגבל מנקודות הקצה שלך, הארכיטקטורה המאוחדת של BigFix יכולה לנהל ביעילות ולהבטיח תאימות של כל השרתים, שולחנות העבודה והמכשירים הניידים שלך, למצוא ולתקן פגיעויות בנקודות קצה מהר יותר מכל פתרון אחר – ומספק יותר מ- 98% אחוזי הצלחה ראשונים בתיקון.

BIGFIX מספק יותר מ- 98% אחוזי הצלחה כבר בנסיון התיקון הראשון!

50%

צמצום בעיות אבטחה בתחנת העבודה במהלך השנה הראשונה
(תעשיית המחשבים)

65,000

נקודות קצה ו -500 שרתים מאובטחים (השכלה גבוהה)

$1,000,000

חסכון בתשלומים עודפים על רשיונות (בתחום ההפצה)

חברות המגלות נקודות תורפה באמצעות Tenable או Qualys מתמקדות בחיפוש אחר נקודות תורפה ברחבי הארגון. צוותי התפעול IT בחברות משתמשים באופן שיטתי ב- BigFix על מנת להציג את התיקון המתאים לכל פגיעות ייחודית שזוהתה על ידי Tenable או Qualys. במקרים רבים קיים פער תקשורת בין שני הפתרונות, וכתוצאה מכך נדרש מאמץ ידני מוגזם, שגיאות בגיליון אלקטרוני וחלונות זמן ארוכים של פגיעות. למעשה, מחקרים מראים כי עד שליש מכלל הפגיעות שזוהו נותרו פתוחים לאחר שנה, ולמעלה מרבע הם לא מתוקנים.

BigFix Insights לתיקון פגיעויות יכול לצמצם את הזמן שלוקח לצוות התפעול של IT לתקן פגיעויות שנמצאות על ידי אבטחת ה- IT מימים או שבועות לדקות או שעות. BigFix Insights לתיקון פגיעויות מתואם באופן אוטומטי לפגיעויות שהתגלו על ידי Tenable או Qualys עם הגדרות התיקון והתצורה המתאימות ביותר המאפשרת לארגונים לתעדף במהירות פעולות תיקון ולהפחית את מימדי ההתקפה על הארגון.
בניגוד לפתרונות אחרים, BigFix ממנף את מערך יכולות התיקון הרחב ביותר, הן במונחים של פלטפורמות מערכות הפעלה נתמכות והן בתיקונים מוסמכים מהקופסה.

HCL BigFix מכריזה על שותפות
אסטרטגית עם Tenable ו-Qualys

BigFix משתלב בפתרונות מובילים לניהול פגיעות כמו Tenable ו- Qualys כדי להפחית באופן דרמטי את הזמן הנדרש לתיקון פגיעויות לפי סדר גודל

נראות מלאה של נקודות הקצה ללא קשר לחיבור מיקום, סוג או סטטוס

שמור על נקודות קצה שלך מעודכנות ומותאמות בין אם הן בענן, וירטואליות, מקומיות או פונות לאינטרנט. פלטפורמת ניהול נקודות קצה אגנוסטית של מערכת ההפעלה מאפשרת לארגונים להפחית את עלות הבעלות הכוללת שלהם תוך סיוע במניעת אירועי אבטחה כמו WannaCry.
גילוי מהיר של נכסים בכל נקודות קצה מנוהלות ולא מנוהלות
עמידה רציפה במדיניות האבטחה הרגולטורית או הארגונית
רשימה מלאה ומקיפה של חומרה ותוכנה
ניהול תיקונים יעיל במערכות הפעלה הטרוגניות
להאיץ זיהוי סיכונים וקבלת החלטות

BigFix Lifecycle

פלטפורמה מאוחדת בעלת שקיפות ונראות בזמן אמת של נקודות קצה, כולל גילוי נכסים, ניהול תיקונים, הפצת תוכנה, אספקת מערכת הפעלה, שליטה מרחוק וניהול צריכת חשמל

הפחת את העלות, את הסיכון והמורכבות של ניהול ענן, שרת, שולחן עבודה, מחשב נייד, נקודת מכירה ונקודות קצה אחרות

BigFix Compliance

אכיפת מדיניות ודיווח רציפים

לפקח ולאכוף באופן קבוע תצורות אבטחה של נקודות קצה כדי להבטיח עמידה במדיניות האבטחה הרגולטורית או הארגונית

BigFix Inventory

הגדרות תוכנה מקיפות לצרכי התאמת רשיונות או עמידה ברגולציה

זיהוי תוכנות מורשות ובלתי מורשות במערכות הפעלה הטרוגניות; להפחית הוצאות על תוכנות ולהמנע מעונשים בעקבות אי-עמידה ברגולציה

BigFix Insights

זיהוי מהיר של סיכונים וקבלת החלטות

אפשר ניתוח נתונים מעמיק יותר למכשירי לקוחות באופן מקומי, בענן ובמכשירים מודרניים, באמצות דיווח למנהלים על המצב של איומים באופן מהיר יותר

BigFix Modern Client Management

הוכחת ניהול עתידית לנקודות קצה חדישות

אפשר איחוד של מספר ספקים, צמצום עלויות ומורכבות תוך ניהול נקודות קצה של Windows 10 ו- MacOS באמצעות הרשמה וניהול מדיניות פשוטים.

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם