חיפוש

Thycotic משיקה יכולת לגילוי אוטומטית של חשבונות שירות (Service Accounts) בארגון

התוספת החדשה לפתרון Account Lifecycle Manager מאפשרת להכניס את כל חשבונות השירות לשליטה ולחסוך פרויקטים יקרים למיפוי וניתוח חשבונות אלה.

Thycotic, ספקית של פתרונות ניהול גישה (PAM) עבור 10,000 ארגונים ברחבי העולם, כולל 25 אחוז מחברות ה- Fortune 100, הכריזה על הרחבת פתרון ה- PAM מוביל השוק שלה כדי לטפל טוב יותר בסיכונים הקשורים בהתרחבות של חשבונות שירות (Service Accounts). ההשקה החדשה של Account Lifecycle Manager כוללת כעת את כלי ה- Active Directory Discovery כדי לפשט את הגילוי של חשבונות שירות עוינים, תוך חיזוק האינטגרציה עם פתרון הדגל Secret Server. עם עדכון זה, Thycotic מספקת כעת את הפתרון החזק ביותר כיום לניהול חשבונות שירות.

תפוקה משופרת עם גילוי אוטומטי

לפני ההשקה של Account Life Manager, שליטה בחשבונות שירות גזלה זמן יקר והייתה פתוחה לטעויות אנוש. מציאה ותיעוד Privileged Accounts היוותה אתגר משמעותי, וחשבונות בסיכון חמקו פעמים רבות מזיהוי כשהם פותחים דלת אחורית לתוקפים.

ההשקה החדשה של כלי ה- Active Directory Discovery מספקת דרך קלה לגילוי וייבוא של חשבונות שירות קיימים אל תוך ה- Account Lifecycle Manager. כלי זה מייצר תהליך יעיל יותר ושליטה משופרת עבור צוותי IT ואבטחה. היכולות החדשות האלה מחסלות את הצורך בהפעלת פרויקטים עתירי משאבים לאיתור חשבונות השירות, מיפוי של התלות בהם מצד שירותים שונים, וקביעה של מי מהם ניתן למחוק, לסגור או להוציא משירות.

Thycotic גם מציעה כלי חינמי לגילוי חשבונות שירות במערכת חלונות, המאפשר לארגונים להעריך את מצב הרשאות הגישה וכדי לזהות אזורים בעלי סיכון גבוה במישור ההתקפה שלהם. המאפיין החינמי הוא נגזרת מהיכולות הזמינות ב- Account Lifecycle Manager, והוא חוסך זמן יקר ומשפר ביצועים של צוותי אבטחת מידע ו- IT.

"חשבונות שירות הם רוצח שקט עבור צוותי אבטחה", אמר ג'אי דראגן, סגן נשיא ניהול מוצרים ב- Thycotic. "הם פועלים בשקט מתחת לראדר, מבצעים את המשימות שלהם, וחומקים מהשליטה הארגונית עד שהם מנוצלים. בשלב הזה כבר נכנסים למצב כיבוי שריפות כדי להכניס את כל חשבונות השירות תחת שליטה. עם Account Lifecycle Manager, צוותי IT כבר לא צריכים להתמודד עם פריוקטים יקרים ועתירי משאבים כדי לאתר כל חשבונות השירות".

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם