חיפוש

Tenable.sc גרסה 5.12 מציגה את "דירוג הדחיפות" לטיפול בפרצות

הגרסה החדשה מעניקה ציון דחיפות ל- 130,000 פרצות ומסייע למנהלי IT לענות על השאלה "מאיפה אני מתחיל"

כתב: סלבה לוזקין, Presales Manager , מולטיפוינט

מתחילת 2019, ניתחו במאגר הפגיעויות הלאומי של ארה"ב כמעט 13,000 פרצות. תיקון של כל אחת מהפגיעויות הללו מצריך זמן, מאמץ ומשאבים. אז מאיפה מתחילים? מהן נקודות תורפה בעלות הסבירות הגבוהה ביותר לאירוע שיפגע בפעילות העסקית בסביבה הייחודית שלך?

הגרסה החדשה, Tenable.sc 5.12 יכולה לעזור.

Predictive Prioritization, יכולת החיזוי והתיעדוף שהוצגה בפברואר 2019, מייצרת ציון דחיפות פגיעויות (VPR) המחושב בכל לילה עבור 130,000 פגיעויות. מאז השקת יכולת החיזוי והתיעדוף ב- Tenable.sc, אחד מתחומי המיקוד שלנו הוא לעזור ללקוחות להשתמש בצורה הטובה ביותר ב- VPR כדי להפחית את הסיכון. לשם כך הוסיפו ב- Tenable מוקדם יותר השנה  יכולות של  מיון VPR ודרייברים של מפתח VPR. אלה מעניקים תובנות טובות יותר לגבי הסביבה שלך ועל הפגיעויות שבה.

תצוגת תיעדוף ב- Tenable.sc

דף תצוגת התיעדוף החדש עוזר לך לנהל את המספר העצום של פגיעויות, ועונה על השאלה הבסיסית של "מאיפה אני מתחיל?"

דף זה נותן לך תמונת מצב של עדכוני התוכנה החשובים ביותר להפעלה. עבור כל עדכון ותיקון,אתה יכול לראות במהירות את הירידה הצפויה בסיכון כתוצאה מכך, כמו גם את מספר המארחים המושפעים מהפגיעות, ציון VPR וציון CVSS.

בדף יש לך גם את היכולת להתעמק בכל תיקון ספציפי, כדי לקבל מידע קריטי אודות הפגיעויות והמארחים החשופים לסיכון.

דף תצוגת הפתרונות מאפשר ללקוחות למקד את מאמצי התיקון בפעולות החיוניות ביותר להקטנת סיכוני הסייבר בארגון, לשפר את מצב האבטחה הכללי שלהם, ולהקטין את הסבירות לאירוע משבש עסקים.

אבל רגע, יש עוד!

Tenable.sc 5.12 כולל יתרונות ותכונות חדשות נוספים, כולל:

  • היכולת להבין בקלות את מצב ההתקנה שלך באמצעות דף חדש לבדיקת מערכות / רישיון. תוכלו לראות מגוון של נתונים סטטיסטיים הקשורים לשימוש במערכת ורישיונות כדי לעזור בשיפורי מהירות, אבטחה ושימושיות.

  • שיפור יעילות על ידי משיכת לוגים של Nessus ישירות אל Tenable.sc באמצעות אחזור לוגים של Nessus.
  • בחינת העמידה בתקינת STIG ו-CSPN

עבור לעמוד Tenable

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם