חיפוש

Tenable רוכשת את Indegy הישראלית כדי ליצור פלטפורמת מאוחדת לניהול אבטחת סייבר ל- IT ו- OT

Tenable, חברת ה- Cyber Exposure, הכריזה כי רכשה את Indegy, חברה ישראלית המובילה בתחום אבטחת הסייבר, אשר מספקת שקיפות, אבטחה ושליטה לסביבות של טכנולוגיה תפעולית (OT).

Indegy נרכשה בעסקת מזומנים בשווי 78 מיליון דולר.

"עבור כל חברה בכל תעשיה, סביבות OT הופכות כעת לחלק ממישור ההתקפה המודרני. ה- CISO נדרשים לאבטח את מערכות ה- OT לצד מערכות ה- IT, אבל חסרה להם השקיפות והטכנולוגיה כדי לנהל ולמדוד את סיכוני הסייבר ב- OT, באותה הדרך שהם עושים זאת עבור סיכוני IT", אמר עמית יורן, יו"ר ומנכ"ל Tenable. "השילוב בין Tenable ל- Indegy מחבר בין שתי חלוצות בניהול פגיעויות IT ובאבטחת סייבר ב- OT, והוא מייצר עבור ארגונים את המבט הכולל והמאוחד הראשון בתעשייה של סיכוני IT ו- OT. מדובר במהלך המשנה את חוקי המשחק, ואשר יסייע לשנות את הדרך בה גורמי אבטחה והנהלה בכירה מקבלים החלטות אסטרטגיות בנושאי סיכונים ב- OT. רכישה זו מהווה ציון דרך חשוב ביכולת לספק אסטרטגיית Cyber Exposure  מקיפה, שתסייע לארגונים להבין סיכוני סייבר ולהפחיתם לרוחב כל מישור ההתקפה המודרני. Indegy מרחיבה את עומק מומחיות ה- OT שלנו, ואת היקף היכולות הייעודיות ל- OT, החל מניהול פגיעויות, דרך ניהול נכסים, ניהול הגדרות וזיהוי איומים. אנו מצפים לקראת עבודה משותפת עם הצוות של Indegy כדי לסייע לתעשייה לאמץ את הגל הנוכחי של איחוד IT/OT".

"כאשר הקמנו את Indegy יצאנו לדרך במשימה להגן על רשתות תעשייתיות באמצעות שילוב בין מומחיות באבטחת סייבר לבין ניסיון מעשי ב- OT, ועל ידי פיתוח מוצרים אשר פותרים את האתגרים הקשים ביותר בתעשיית אבטחת הסייבר התעשייתי", אמר ברק פרלמן, מייסד משותף ומנכ"ל Indegy. "אנו נרגשים להאיץ את המשימה הזו באמצעות חבירה ל- Tenable, מובילת חזון בעולם אבטחת הסייבר ובעלת מותג אמין ויכולות חדשנות מוכחות. אנו מצפים לקראת העבודה עם צוות Tenable כדי להביא יכולות OT cyber לטווח רחב של לקוחות".

סיכוני OT הפכו קריטיים לעסקים

בעידן הדיגיטלי, סיכוני אבטחת סייבר ב- OT הם קריטיים לעסקים. לא רק שתכיפות ההתקפות על ה- OT נוסקת, גם ההשפעה של אירוע אבטחת OT יכולה לפגוע באופן ממשי בפעילות עסקית, – החל מדליפת מידע ועד לפגיעה בציוד ובבטיחות עובדים, ואף להוביל לפגיעה סביבתית רחבה. סקר שביצעו לאחרונה מכון Ponemon ו- Siemens מראה כי רוב המשיבים ראו באיומי סייבר סיכון גדול יותר על סביבות OT מאשר על IT. סביבות OT  מודרניות מחוברות יותר ל- IT, ככל שחברות משתמשות בנתונים תפעוליים כדי לייעל פעילות ולהאיץ חדשנות. התוצאה היא שנוצר מישור התקפה מורכב, רגיש ורחב שעל מנהל מערכות המידע לנהל – לעיתים קרובות ללא השקיפות הנדרשת לתוך סביבות ה- OT.

Tenableו – Indegy מספקות את היכולות הבאות במסגרת פלטפורמה אחידה:

  • מדידה מבוססת סיכונים: ציונים, מגמות ובנצ'מרק של ה- IT וה- OT במסגרת Tenable Lumin – מערכת המדידה, הויזואליזציה והאנליטיקה המתקדמת של החברה. ארגונים יכולים להפעיל גישה ייעודית ל- IT ול- OT באמצעות מדיניות הקשורה לנכסים בארגון, מדדים ו- KPI, ותוך מינוף העוצמה של Tenable Lumin למדוד סיכוני IT ו- OT יחדיו לצורך קבלת החלטות טובה יותר.

  • מבט מאוחד של פגיעויות IT ו- OT: זיהוי וניהול בעיות אבטחת OT לצד פגיעויות ב- IT, החל מהערכת סיכונים ועד לסגירת מעגל עם אימות של התיקון שהופעל. פגיעויות ב- OT ממנפות כעת את העוצמה של Tenable Predictive Prioritization, מערכת המיישמת מדע נתונים כדי לתעדף  בעיות OT ולאפשר טיפול בבעיות על בסיס הפגיעות והסיכוי לניצולה.
  • הבנה עמוקה של סביבות ה- OT: Indegy מביאה עימה הבנה עמוקה של מכשיר ה- OT השלם, כולל רכיבים ממספר ספקים והדרך בה הם מתקשרים אחד לשני, לצורך ניהול מדויק ומקיף יותר.
  • הערכת פגיעויות ל- IT ו- OT: באמצעות הנראות העמוקה של מכשירי OT,  Indegy היא חלוצה (ורשומה על פטנט) ליצור דרך בטוחה ולא פולשנית כדי להביא ניתוח אקטיבי ממכשירי OT, לצד ניטור פסיבי. הגישה של Indegy, יחד עם השילוב של סריקה מבוססת סוכן, ניתוח אקטיבי וניטור פסיבי של Tenable, יוצרת את מערך הנתונים המקיף והמדויק ביותר בתעשייה עבור פגיעויות.
  • ניהול תהליכים ייעודי ל- OT: צוותי אבטחה ותפעול מפעלים נהנים מיכולות ניהול מצאי הנכסים ב- OT של Indegy, ניהול הנכסים וזיהוי האיומים, בנוסף לניהול הפגיעויות.

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם