מובילה את התעשייה במחקר: Tenable חשפה יותר מ- 100 פרצות יום 0 במהלך השנה

Tenable היא ספקית ניהול הפגיעויות הראשונה שחשפה יותר מ- 100 פרצות יום 0 בשנה אחת. החשיפה האחרונה של חברת המחקר המובילה בתעשייה כללה את מציאת הפרצה בנתבי MikroTik, אשר הותירה יותר מחצי מיליון מטרות חשופות.

Tenable Research ממנפת את המומחיות שלה בעולם הפגיעויות כדי לזהות פרצות שלא נחשפו בעבר – במטרה להבטיח את השלמות של מערכות הלקוחות שלה. חלק מהגילויים החשובים שלה השנה כוללים את הפירצה ב- Slack, שעלולה לשמש לצורך ריגול או טיפול בקבצים, וחולשות בנתבי Verizon שחשפה לסיכון מיליונים של צרכנים.

"Tenable בונה את בסיס המידע המודיעיני הגדול ביותר בנושא פגיעויות, ואת אחד מצוותי המחקר הגדולים בתעשייה. אנו משתמשים במומחיות הזו כדי לשתף את התעשייה, וכדי לסייע ללקוחותינו למצוא ולתקן פגיעויות מהר ומדויק יותר", אמר רנו דריסון, מייסד משותף וסנמכ"ל טכנולוגיה, Tenable. "ככל שאנו מאתרים יותר פרצות יום 0, כך אנו מצמצמים את מרווח הפעולה של גורמים עוינים. Tenable Research מחויבת לעבודה עם ספקים אחרים ועם קהילת האבטחה הרחבה, כדי לזהות, לדווח ולתקן טכנולוגיות, וכדי לשמור על כולם בטוחים".

שתף:

פוסטים נוספים:

Acronis Big Event

MULTIPOINT Group שמחה להזמין אתכם לאירוע השותפים הנוצץ של השנה, באירוע נלמד לעומק את פתרונות ACRONIS וכמובן יהיה המון פאן! להרשמה >> להרשמה >>

Read More »

Cyber Intelligence

Cyber Intelligence is the answer Start Seeing in the Dark Know what’s out there and what it means for you With the purpose of launching

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאר פרטים וניצור קשר בהקדם