חיפוש

GFI Unlimited – בשורה לעסקים קטנים ובינוניים

כל חבילת התוכנות ב- 24$ בלבד

איומי הסייבר וה- IT על עסקים הופכים למעמסה גדולה ויקרה. גם עסקים קטנים ובינוניים צריכים להתכונן כל הזמן כדי להתמודד עם ה- WannaCry ולהישאר צעד לפני ההאקרים. במקביל, הם גם חייבים לספק לעובדים שלהם את היתרונות של IT מתקדם כדי לשפר את היעילות שלהם, כגון הפעלת מדיניות BYOD. ואחרי כל זה הם גם צריכים להתמודד עם רגולציה כמו ה- GDRP כדי להימנע מסיכונים משפטיים יקרים.

לרוע המזל, אין כיום פתרון אחד שפותר את הכל. אך ל- GFI Software  יש תוכנית שתסייע לעסקים בכל הגדלים להתמודד עם האתגרים.

GFI Unlimited הוא פתרון מהפכני במודל מנוי  המעניק לך גישה לספרייה שלמה של פתרונות מוכחים ויעילים, יחד עם תמיכה טכנית.

להלן מספר יתרונות של התוכנית:

  • מנוי אחד לקטלוג שלם של פתרונות

עם GFI Unlimited, מנוי אחד מאפשר גישה לשורה הולכת ומתרחבת של פתרונות אבטחת רשת ותקשורת. אין עלויות נסתרות. אם אתה לקוח קיים או חדש, אתה יכול ליהנות מ- GFI Unlimited ללא עלות נוספת.

  • חסוך כסף על תוכנות שאתה צריך

אתה יודע שהעסק שלך צריך יותר מאשר פתרון אחד. העלות של הוספת אנטי וירוס, מערכת  VoIP ופיירוול, יכולה להפוך למעמסה רצינית. עם GFI אתה לא צריך להוציא אלפי דולרים – מחיר אחיד ליחידה מאפשר לחסוך הוצאות גדולות ולהשקיע אותן בצמיחה.

  • חסוך זמן בניהול התוכנות שלך

בעלים של עסקים קטנים ובינוניים יכולים להשקיע שעות רבות במציאת הפתרון הנכון לחברה שלהם. לעיתים אתה רוכש מוצרים מחברות שונות כדי לגלות שהם לא עובדים טוב ביחד. את הזמן המושקע בפתרון בעיות אתה יכול להשקיע בעסק שלך.

GFI Unlimited מפשט את קבלת ההחלטות ומבטיח שכל המוצרים יעבדו באופן מושלם ביחד.


שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם