חיפוש

F-Secure לוקחת את ההגנה לעסקים צעד גדול קדימה עם אבטחת מידע מקיפה

"השקעה פחותה מידי באבטחת מידע עובדת מצוין. עד שאתה צריך להסביר איך נפגעה הרשת מתוכנת כופר בפני משקיע, בפני הממונה או הכי גרוע, בפני לקוח!", שון סליוואן, יועץ אבטחה, F-Secure.


צפה איך מרגיש בארגונים אחרי התקפה. אל תגיע לשם, אל תאפשר לפורצים נקודת פריצה.


הפתרון החדש של F-Secure לעסקים מכיל יכולות ניטור וחסימה משודרגות, מבוססות התנהגות, המקנות לארגונים את ההגנה הדרושה כנגד האיומים השורצים בשטח.

לפי דוח הסיכונים של Allianz לשנת 2017, חברות מדרגות איומי סייבר כסיכון השלישי בחומרתו לשלמות הארגון. ויש לכך סיבה טובה: חוקרי אבטחת מידע מגלים איומי סייבר חדשים בכל יום, כשמחשבי Mac נמצאים יותר ויותר על הכוונת של התוקפים. יותר תוכנות זדוניות המכוונות כנגד Mac התגלו במחצית הראשונה של שנת 2017 מאשר בשנת 2016 כולה, כשיותר מ-60% מהן תוכנות ריגול, 20% סוסים טרויאנים ו-16% תוכנות כופר. נמצא שלפחות שליש מכל תוכנות הכופר שהתגלו כוונו כנגד ארגונים עסקיים וחברות.

"לחברות יש מספיק עבודת IT בלי איומים ברשת, התמודדות איתם בנוסף לכל עשויה להיות בעיה רצינית", אומר יועץ האבטחה של F-Secure שון סליוואן. "השקעה מוגזמת בהגנה עשויה לפגוע ביעילות הארגון, לעומת זאת השקעה פחותה מידי עובדת מצוין – עד שאתה צריך להסביר איך נפגעה הרשת מתוכנת כופר בפני משקיע, בפני הממונה או הכי גרוע, בפני לקוח. המפתח לאבטחה יעילה לארגון קטן וגדול כאחד הוא הפעלת פתרון אבטחה שמתאים את עצמו לארגון בצמיחה וולמגוון גובר ומשתנה של איומים".

הפתרון Protection Service for Business הוא פתרון אבטחה מבוסס ענן שקל להתקין וליישם לאורך ולרוחב הארגון, והוא מקיף מספיק כדי להקנות את ההגנה שהארגון דרוש לה. הפתרון כולל הגנה לנקודות קצה שזכתה במקום הראשון בקטגוריית פתרון האבטחה הטוב ביותר של AV-TEST ב-5 מתוך 6 השנים האחרונות, כך שחברות יכולות להיות בטוחות שהן מקבלות את האבטחה הטובה ביותר עבור השקעתן.

הפתרון החדש משלב את טכנולוגיית XFENCE. טכנולוגיה זו מונעת גישה לקבצים, למידע ואפילו למקלדות ומצלמות רשת ללא אישור המשתמש.

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם