חיפוש

Druva משיקה את הדור הבא להגנת נתונים עם שירות Apollo ל- AWS

החברה השיקה שירות שיאפשר לארגונים להרחיב את הגנת וניהול הנתונים מהפעלה מקומית אל הענן תחת מישור שליטה אחיד

Druva השיקה את Druva Apollo, שירות חדשה המסופק דרך פלטפורמת הענן של Druva, המאפשר ניהול נתונים בענני SaaS ו- PaaS תחת מדיניות שליטה אחידה. השירות כולל את היכולת להגן, לשלוט ולספק תובנות לגבי  נתונים המאוחסנים ב- AWS, כולל EC2, S3, EBS ו- RDS. הפתרון נבנה על בסיס שירותי ניהול הנתונים הקיימים אשר מקיפים סביבות פיזיות ווירטואליות, נקודות קצה ושירותי SaaS כגון אופיס 365.

האימוץ של AWS ממשיך לצמוח במהירות בכל שנה, עם קצב צמיחה שנתי ממוצע של יותר מ- 65 אחוזים ואימוץ של ריבוי עננים הקרוב ל- 85 אחוזים. כתוצאה מכך, חיוני לתמוך בניידות של עומסי עבודה, תוך הגנה על נתונים בסביבות מעורבות. מערכות הגנה מסורתיות התמקדו במהלך העשור הקודם בתשתית מקומית בלבד, אך אימוץ מהיר של הענן יצר מערך חדש של אתגרים הדורשים אנליטיקה עמוקה לגבי שימוש בנתונים, ניהול מחזור החיים שלו, ואספקת מודל הגנה הוליסטי יותר בין נתונים מקומיים ומשאבי הענן.

"העברת עומסי העבודה התפעוליים שלנו לענן היא יוזמה מרכזית של הפעילות העסקית שלנו, הנדרשת על בעיקר כתוצאה מהתרחבות עסקית", אמר ג'ייסון הוד, סגן נשיא תשתיות ב- Material Handling Services. "אנו מהגרים את עומסי העבודה לאורך זמן, כשהיעד הוא להבטיח, ללא קשר להיכן המידע נמצא, כי יש לנו את היכולת לנהל את הנתונים ולהגן עליהם מפני אובדן. Druva Apollo תאפשר לנו להשיג את היעד הזה באמצעות יצירת גשר בין עומסי העבודה המקומיים לבין הענן, על בסיס פתרון אחד ויחיד".

"ניהול ענן, ניצולו והגנה עליו, מהווים כאב ראש עבור הארגון הגלובלי כיום", אמר ג'ייסון באפינגטון, אנליסט ראשי ב- ESG. "העוצמה של הרשת אמזון יחד עם פלטפורמת הענן של Druva תאפשר למשתמשים לנהל את המידע שלהם באופן משולב ומאוחד. הדבר מספק שקט נפשי כמובן, אבל היתרון של מישור שליטה אחיד הוא חסר תקדים".

שירות Druva Apollo החדש מרחיב את היכולות של Druva Cloud Platform, אשר מסופק כשירות ואינו דורש מארגונים להפעיל אף חומרה נוספת. הפתרון פועל לרוחב היצע ה- IaaS וה- PaaS של AWS, כשהוא מאפשר ללקוחות לנתח ולגלות איזה מידע נח באחסון, מי משתמש בו, לקבוע את רמת ההגנה עבור הנתונים, ולקבוע מחזור חיים או איך לנהל את הנתונים. רמה שכזו של תובנות מאפשרת לחברות לקבוע מה צריך להיות בארכיב, מה מגובה או ממה אפשר להיפטר. הדבר מאפשר לארגונים לקבל החלטות אשר יגנו על מידע חיוני, וכן להפחית את עלויות הגנת הנתונים ביותר מ- 60%.

Druva כבר תומכת בהגנת נתוני SaaS עבור שירותים כגון Office 365, Box, Salesforce ואחרים. השירות יהיה זמין במחצית הראשונה של 2017.

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם