חיפוש

Druva זוכה בתואר הצטיינות מ- Frost & Sullivan עבור פלטפורמת הענן המאוחדת שלה להגנת וניהול נתונים

הפלטפורמה של Druva מספקת שקיפות ושליטה מלאות על נתונים, ומאפשרת גישה מאובטחת מכל מקום, בכל זמן

בהתבסס על ניתוח עדכני של שוק הגנת וניהול הנתונים בענן, Frost & Sullivan זיהתה את  Druva כמובילת השוק האמריקאי בזכות פלטפורמת ניהול נתוני הענן כשירות שלה – עם ביצועים גבוהים ואג'יליות. מעבר להיצע של גיבוי נתונים, Druva הרחיבה את יכולות הפלטפורמה שלה כדי לכלול משילות בנתונים ובינה עסקית. כלים בעלי ערך אלה מפחיתים את זמני ההשבתה הנגרמים מדליפות של נתונים, מגבירים את התפוקה, מייצרים אופטימיזציה של הפעילות, ומספקים שליטה בעלויות.

את פתרון הנייטיב בענן של Druva ניתן להפעיל בנקודות קצה, מרכזי נתונים, אפליקציות SaaS ועבור עומסי עבודה שהם נייטיב לענן – זאת כדי להבטיח את עלות הבעלות הכוללת הנמוכה ביותר (TCO). הפתרון מספק שירותים מאוחדים רבים אשר מצמצמים את המורכבות, שעות העבודה, ריבוי הספקים, וההסתמכות על פתרונות נישה. השירותים כוללים את:

  • Druva Phoenix לתשתית ארגונית
  • Druva inSync לנקודות קצה ו- SaaS
  • Druva CloudRanger לעומסי עבודה על AWS

"פלטפורמת הענן של Druva מאחדת שירותים ומספקת ניהול מרכזי, שם הלקוחות יכולים לצפות ולנהל את הנתונים המקומיים שלהם וכן בסביבות SaaS, PaaS ו- IaaS", אמר סנקרה נאראיין, אנליסט בכיר בפרוסט אנד סאליבן. "הפתרון מבטיח כי נתוני הלקוחות מנוהלים כראוי לאורך כל מחזור החיים, עומדים ברמות SLA, ומסייעים ללקוח להשיג אחידות ועקביות של שירות עבור כל מקום בו הנתונים מאוחסנים".

בעוד פלטפורמת הענן של Druva היא מקיפה מאוד, היא מכילה גם יכולות דה דופליקציה גלובליות הרשומות כפטנט. Druva יכולה להפעיל אינדקס דה דופליקציה יחיד, זאת כאשר רוב מערכות ניהול הנתונים המסורתיות הן בעלות גמישות נמוכה ודורשות חומרה ברגע שהן מגיעות ל- 100 טרה של אינדקס. השירותים של Druva, אשר מתבססים על ארכיטקטורה של multi-tenant, עם אחסון אלסטי לחלוטין עבור נתונים ועבור מטה דאטה, יכול להתרחב למאות של פטה בייטים.

בנוסף, Druva בנתה מודל אבטחה נרחב, המפעיל גישה של אבטחה במקור – עובדה שהופכת את החברה לאחת מארגוני ה- HIPAA ו- FedRAMP היחידים בענן. עם מאפיינים ויתרונות אלה, Druva ביססה את ההובלה שלה לרוחב מגוון תעשיות, כולל ייצור, מדעי החיים, ממשל, היי טק, ייעוץ והשכלה.

"חשוב לציין כי Druva תפרה את השירותים שלה כך שלקוחות יוכלו לבחור את המוצרים והשירותים שמתאימים בדיוק לצרכים העסקיים שלהם – יחד עם היכולת להוסיף יותר על פי התרחבות הצרכים שלהם בעתיד. הדבר מאפשר ללקוחות להתרחב בהתאם למגמות בשוק", ציין סנקארה. "החדשנות המהירה, המימון החזק, ההתרחבות המתמשכת של בסיס הלקוחות, והיישום של הפלטפורמה לרוחב תעשיות רבות, יאיץ את הצמיחה של החברה בשנים הקרובות".

בכל שנה, Frost & Sullivan מעניקה את התואר לחברה אשר פיתחה מוצר עם מאפיינים ויכולות חדשניים, ואשר צוברת תאוצה בשוק. התואר מכיר במאפיינים של הפתרון ובערך שהוא מעניק ללקוחות.

הפרסים של Frost & Sullivan מכירים בחברות ממגוון שווקים ואזורים אשר מציגות ביצועים יוצאי דופן ועליונות בתחומים כגון הובלה, חדשנות טכנולוגית, שירות לקוחות, ופיתוח מוצרים אסטרטגי. אנליסטים משווקים בין המשתתפים ומודדים ביצועים באמצעות ראיונות, ניתוח, מחקר משני נרחב, כדי לזהות את התהליכים הטובים ביותר בשוק.

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם