חיפוש

AccessData השיקה את Quin-C – המביא ויזואליזציה עוצמתית לפורנזיקה דיגיטלית (Forensics)

AccessData, ספקית מובילה של תוכנת פורנזיקה דיגיטלית (Forensics) ו- e-discovery, הכריזה על השקת Quin-C, פתרון חלוצי אשר פותח כדי לתמוך ולהוביל תהליכי עבודה ייחודיים של חוקרים, צוותים ארגוניים לחקירה ומשפט, ומעבדות פורנזיקה בכל הגדלים.

במוצר פורץ הדרך מספר כלי פורנזיקה ויזואליים וקלים לשימוש, אשר מעצימים את המשתמש ומשנים את סביבת העבודה. הפתרון קל להגדרה, כך שמשתמשים שונים – ממקצועני פורנזיקה ועד משתמשים חדשים – יכולים לראות את הנתונים הנדרשים להם בפורמט המתאים. Quin-C גם מציע אנליטיקה מתקדמת לצרכי חיזוי, כך שמשתמשים יכולים לקבל אוטומציה גדולה יותר של תהליכי החקירה, ולהתמודד עם האתגרים הנוצרים מכמויות הולכות וגדלות של נתונים.

הפתרון קיבל את שמו כהוקרה ל- Quincy M.E, סדרת הטלוויזיה על הרפואה המשפטית ששודרה בין 1976 ל- 1983.

הפתרון מציע כיום 4 תצורות מרכזיות: Quin-C Basic, Quin-C Investigator, Quin-C Legal ו- Quin-C Collaboration. כולם מתבססים ממשק HTML5 עוצמתי, אך גמיש מאוד, שתוכנן כדי לענות על הצרכים הייחודיים של משתמשים בכל רמות השימוש. בכך הפתרון מגביר את היעילות באופן משמעותי.

"היעד שלנו בפתרון הזה הוא לספק ממשק Web אחיד, שניתן להגדירו כדי לתמוך בכל הגורמים המרכזיים בתהליך, החל ממשתמשים בודדים ועד למעבדות גדולות וספקי שירותים", אמר טים ליהלי, אוונגליסט ראשי ב- AccessData. "עם ממשק מותאם אישית ומודולים גמישים, הפתרון ניתן לרכישה על פי הצורך האישי. Quin-C הוא תוכנה אמיתית של הדור הבא לביצוע חקירות דיגיטליות (פורנזיקה)".

בדומה לפתרונות AccessData אחרים, Quin-C מספק מהירות וסקלאביליות ללא מתחרים, עם יכולות עיבוד עוצמתיות. הוא מסוגל לפעול באופן עצמאי לחלוטין או בשילוב FTK, Summation ו- AD Lab. כדי להפעיל את המוצר החדש, משתמשים קיימים בכלים אלה לא יזדקקו לחומרה או לתוכנה נוספים מעבר לרישיון Quin-C.

Quin-C מציע מספר יכולות פורצות דרך, כולל אנליטיקה חוצת-תרחישים, ויזואליזציה עוצמתית, אוטומציה חדשה, וניתוח מתקדם של מערכי נתונים. שילוב Quin-C עם כלי AccessData קיימים, מספק את הפתרון המהיר והעשיר ביותר שקיים.

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם