3 דרכים בהן NetBrain יכולה להעצים את השימוש ב- PRTG

ב- PRTG תמיד מדגישים כמה חשוב לנטר את הרשת, בכל רשת, וכעת החברה מאפשרת לקחת את ניטור, ניתוח ותפעול הרשת אל הקצה, עם אינטגרציה ל- NetBrain.

Netbrain היא פלטפורמת תוכנה המאפשרת לנהל את הרשת בצורה הטובה ביותר באמצעות מפות דינאמיות של הרשת על פי דרישה. באמצעות ה" Excutable Runbooks" היא מעצימה צוותים כדי לבצע בקלות:

  • דיגיטציה של תהליכים
  • אוטומציה של פעולות
  • שיתוף של ממצאים ותובנות בין צוותים

באמצעות API, ניתן לבצע אינטגרציה של המפות הדינאמיות וה- Executable Runbooks אל תוך תהליכי העבודה הקיימים. המשמעות היא ש- NetbRain אינה רק מכפיל כח של ניטור הרשת, אלא גם מוסיפה יכולות שלעיתים אינן חלק מתוכנת הניטור.

החיבור המושלם בין NetBrain ל-PRTG

בואו נניח שאתה מריץ PRTG Network Monitor בסביבה שלך, ומבצע אינטגרציה עם NetBrain באמצעות ממשקי ה- API  הקיימים. הדבר מאפשר ל- PRTG להעביר מדדים מפורטים לגבי ביצועים וזמינות של כל רכיבי תשתית ה- IT אל NetBrain, שבתורה משתמשת במידע כדי להעשיר את המפות הדינאמיות.

אז כיצד השילוב של PRTG ו- NetBrain מסייע למנהלי הרשת לעשות את העבודה שלהם טוב יותר? להן 3 יתרונות משמעותיים:

1. ויזואליזציה של תשתית ה- IT

לא, לא מדובר רק במאפיין יפה לעין. NetBrain ממש  מאפשר לראות ולהבין כיצד הרשת שלך בנויה. להלן דוגמא:

אתה יכול לזרוק פחות או יותר את תרשימי הרשת הישנים שהבטחת לעצמך שתעדכן בזדמנות, כשיהיה לך זמן, מכיוון שכעת יש לך מבט של כל הרשת, אשר מתעדכן כל הזמן.

2. מידע מקיף אודות הרשת

באמצעות שילוב המידע שמתקבל ב- PRTG, אתה מקבל מידע חיוני במבט אחד. הוא מספק לך תמונה ברורה לצורך קבלת החלטות חיונית לשיפור הרשת וכדי להימנע מבעיות.

3. להתמקד רק בבעיה שלפניך – ולהגיע לפתרון בקלות

כאשר PRTG מזהה בעיה, הוא מעביר את המידע אודות הבעיה ל- NetBrain, אשר יוצר מפה דינאמית של המכשיר הבעייתי ושל המכשירים השכנים אליו. המשמעות היא שאתה יכול לחקור את הבעיה באופן ויזואלי כדי לראות בקלות את ההשפעה על הרשת שלך.

יותר מכך, המפות תמיד משוייכות לבעיה ספציפית ברשת שאתה מנסה לתקן. לדוגמא: אם יש האטה בגישה לדואר אלקטרוני, אתה צריך רק מפה שמראה לך את אפיקי התעבורה בין הקליינט ושרת הדואר – אתה לא צריך את כל מפת הרשת.

אם אתה חושב עד כמה כל היכולות האלה עובדות טוב יחדיו, אז אין כאן בכלל שאלה. PRTG ו- NetBrain הן שותפות טכנולוגיות, וכל זרימת הנתונים מתבצעת בצורה חלקה והדוקה.

הורד את סקירת תוכנות מיפוי הרשת שביצעה חברה חיצונית – הורד כאן (NetBrain מכונה שם – הרולס רויס של כלי המיפוי).

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם