חיפוש

Zerto בחרה בפתרון ניטור PRTG:

"המחיר הנמוך הוא רק בונוס"

סיפור לקוח

אודות ZERTO

חברת Zerto הישראלית, שהוקמה בשנת 2009, מספקת פתרונות לעמידות IT בענן המיועדים להבטיח שלארגונים וללקוחותיהם תהיה אפשרות לעמוד בשיבושים ב-IT, זמן השבתה או עיכוב. הפלטפורמה עתירת הפרסים של Zerto, Cloud Continuity Platform, שמגינה על אלפי ארגונים ברחבי העולם היא תוכנה פשוטה ואמינה להמשכיות עסקית ולהתאוששות מאסון שנבנתה בכדי להגן על יישומים בסביבות IT וירטואליות בענן ציבורי, פרטי או היברידי.

חברת ZERTO הישראלית מספקת פתרונות גיבוי ו- DR לארגונים בכל העולם, אשר מסתמכים באופן מלא על הזמינות המלאה של שרתי החברה במטרה להבטיח פעילות עסקית רציפה. לאור הצמיחה המהירה שחוותה החברה בשנים האחרונות היא מפעילה כיום 9 מרכזי נתונים בכל העולם, וצוות ה- IT של החברה נדרש  לדעת בכל רגע את מצבם. פתרון PRTG של Paessler מאפשר לחברה לנטר את כל פעילות השרתים, לזהות בעיות מבעוד מועד, ולחסוך בעלויות בהשוואה לפתרונות אחרים.

נדב סבירסקי, מנהל ה- Corporate IT של ZERTO, מסביר את הסיבות לבחירת PRTG: "מדובר בפתרון פשוט ונוח להפעלה והתקנה; יתרון גדול מבחינתנו הוא שכל ה- Knowledge Base של הפתרון זמין בקלות בחיפוש פשוט. למוצרים אחרים שבחנו לא היה Knowledge Base זמין כלל או שהיה חלקי וסגור לעיני כל. אנחנו שמחים לעבוד עם אינטגרטורים מובילים בתחומם, אבל במקרה של PRTG את מרבית העבודה עשינו בעצמנו.
ערך נוסף הוא המחיר, בחנו מוצרים יקרים ממנו בהרבה שלא סיפקו לנו את דרישותינו. ללא ספק מדובר במוצר מוביל בתחומו".

פתרון PRTG מתבסס על מודל רישוי פשוט המחולק לחבילה בסיסית של  500 סנסורים ומשם עוברים לחבילת UNLIMITED אמיתי – לכל החיישנים לכל השירותים. יכולות הניטור של PRTG כוללות, VMWARE, חומרה, זיכרונות, LAN, שרתים, IP, רוחב פס, נתבים, מחשבים ו- Wi-Fi, ואפילו טמפרטורות בחדרי שרתים.

הצורך בפתרון ניטור איכותי נוצר עם התרחבות החברה, כאשר פתרון הניטור בקוד הפתוח Nagios שהיה בשימוש כבר לא הצליח לענות על הדרישות העסקיות.

"הגענו לשלב בו פתרון הקוד הפתוח לא היה נוח לתפעול, דרש קסטומיזציה ולא סיפק את כל טווח הסנסורים שאנו זקוקים להם", אומר נדב.  "הקסטומיזציה ב- PRTG גבוהה בהרבה ממתחרותיה ואפשרה לנו מגוון רחב של בדיקות. כחברה גלובאלית עם מרכזי נתונים מרוחקים אנחנו חייבים לדעת את הסטטוס של כלל השירותים העסקיים"

פתרון PRTG מספק ל- ZERTO טווח מלא של חיישנים לניטור – החל מצריכה של משאבים ו- Uptime של פעילות VM, דרך פיירוול, ועד לרמת התהליך הספציפי".

ב- ZERTO מסבירים שתהליך ההטמעה היה פשוט. רק אחרי מספר חודשי הפעלה בפרודקשן נעזרו באינטגרטור כדי להעמיק את הידע אודות המערכת.

בהמשך,מספרים ב- ZERTO, מתכוונים להפעיל את הפתרון עבור צוותי פיתוח נוספים. הפתרון הייחודי של Paessler מעניק לכל צוות את היכולת לנטר רק את החיישנים הרלוונטים אליו.

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם