חיפוש

אבטחת מידע המשתלבת ב- DevOps. מגנה על קונטיינרים בפיתוח ובפעולה. 

Tenable.io Container Security מאפשר יישום של תהליכי DevOps יעילים ומאובטחים באמצעות שקיפות לגבי האבטחה של אימג'ים – כולל פגיעויות, קוד זדוני והפרות מדיניות. הכל באמצעות אינטגרציה אל תוך התהליך. 

הגן על תהליכי ה- DevOps ללא פשרות על מהירות ואג'יליות

צוותי DevOps פונים ל- Docker כדי להוציא במהירות שירותים ואפליקציות חדשים. אך קונטיינים מהווים אתגר אבטחה וסיכון משמעותיים. אורך החיים הקצר של הקונטיינר, החוסר של כתובת IP וסריקה מורשית, וחוסר היכולת לתקן פגיעויות בסביבת ייצור, מחייבים אימוץ של גישת אבטחה חדשה לקונטיינרים. 

חיסול פגיעויות בשלב מוקדם

Tenable.io Container Security מספק שקיפות מקצה לקצה עבור אימג'ים של קונטיינרים, זיהוי פגיעויות וקוד זדוני, ואכיפת מדיניות,  בשלב מוקדם של ה- SDLC לפני ההפעלה. באמצעות אינטגרציה עם מערכות פיתוח, Tenable.io Container Security מביא גישה פרואקטיבית אל אתגרי האבטחה של קונטיינרים – בקצב של ה- DevOps

יתרונות עבור

אינטגרציה לתהליכי DevOps

לקדם את האבטחה לתחילת מחזור חחי פיתוח התוכנה. בצע זיהוי מהיר של קוד זדוני ופגיעויות דרך כלי ה- DevOps, עם אינטגרציה למערכות ה- CI/CD המובילות ורג'סטרי לאימג'ים של קונטיינרים. 

שקיפות עמוקה

אתה יכול לדעת מה נמצא בתוך קונטיינר לפני ואחרי ההפעלה. ראה דוח מפורט לגבי כל השכבות והרכיבים, ותקבל מבט כולל לגבי רשימת כל האימג'ים, ההפעלות והאבטחה. 

בדיקה אוטומטית

בצע הערכה אוטומוטית ומהירה של האימג'ים של הקונטיינר על פי שכבה. עשה שימוש במנוע ייחודי לזיהוי קוד זדוני כדי להבטיח ניקיון של האימג'ים. הפעלה היררכיה חכמה של שכבות כדי להבין מתי פגיעויות מטופלות בשכבות גבוהות יותר.

הערכה מתמשכת

הגן על קונטיינרים מפני איומים חדשים באמצעות ניטור אחר טווח רחב של בסיסי נתונים חיצוניים. אימג'ים של קונטיינרים נבדקים מחדש באופן אוטומטי כאשר מזוהות פרצות חדשות כדי לצמצם את זמן התגובה.

הבטחת מדיניות

הבטח שקונטיינרים בסביבת ייצור עומדים במדיניות. הודע למפתחים באופן מיידי, בשילוב עצות לגבי הפתרון, כאשר אימג'ים חוצים רף של של סיכון מסוים – בסביבת פיתוח ובתפעול.

אבטחה לזמן ריצה

טפל בסיכוני סייבר חדשים שמופיעים לאחר ההפעלה. זהה ובחן באופן אוטומטי, קונטיינרים הנמצאים בזמן ריצה ועדיין לא עברו הערכה. קבל התראה מיידית כאשר קונטיינרים עוברים שינוי במהלך הפעלה. 

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם