חיפוש

Tenable משיקה פתרון מאוחד לניהול פגיעויות – מפשט את מודל הרישיון ללא תחרות

Tenable, חברת ה- Cyber Exposure, השיקה את Tenable.ep, הפתרון הכולל הראשון בתעשייה לניהול פגיעויות על בסיס סיכון, שנועד להתרחב בהתאם לשינויים דינאמיים במחשוב הארגוני. Tenable.ep משלב בתוך פלטפורמה אחת את המוצרים מובילי התעשייה של החברה – כולל ניהול פגיעויות, סריקת אפליקציות רשת, אבטחת קונטיינרים, ו- Lumin. הפתרון המאוחד מאפשר ללקוחות לראות את כל הנכסים והפגיעויות שלהם בדאשבורד אחד, לצד איומים מרכזיים, כלי פריצה ומדדים לתיעדוף. יותר מכך, מודל הרישוי הגמיש, מבוסס הנכסים של Tenable.ep, משחרר את הארגון כדי להקצות באופן דינאמי את הרשיונות לרוחב כל סוגי הנכסים בהתאם למבנה מישור התקיפה הייחודי שלהם, ולהתאים אותו לשינויים בסביבת המחשוב.

היכולת להקים ולחבר במהירות נכסים מודרניים לסביבה הארגונית היא חלק מהותי במהפך הדיגיטלי וביוזמות של עבודה מהבית. אבל מודלים לתמחור של אבטחת סייבר נבנו במקור עבור מחשוב מקומי, והם מכריחים ארגונים לבחור בין ביצוע הערכה של סוג נכס אחד על פני האחר. לעיתים קרובות הם גובים פרימיום על ביצוע הערכת פגיעויות של נכסי ענן או אפליקציות רשת. Tenable.ep פותר את האתגר הזה באמצעות רישוי יחיד המעניק ללקוחות גמישות ללא תחרות, המאפשרת גישה הוליסטית לניהול פגיעויות. בין אם מדובר באפליקציית רשת, מחשוב ענן, אימג' של קונטיינר, עובר מרוחק או שרת מסורתי, כל נכס נספר בדיוק באותה צורה. הפלטפורמה גם כוללת מספר בלתי מוגבל של הפעלות של Nessus מקומי וסורקי אפליקציות רשת ללא עלות נוספת.

"התוקפים אינם מבחינים בין סוגי נכסים, וגם המגינים צריכים לעשות זאת. תכננו את Tenable.ep כדי להעניק לארגונים את העוצמה לזהות כל נכס ואת החשיפה שלו, לצפות אילו פגיעויות הן בעלות הסבירות הגבוה ביותר לניצול, ולפעול כדי לטפל בסיכונים הקריטיים ביותר", אמר רנו דרייסון, מייסד משותף וסמנכ"ל טכנולוגיה, Tenable. "Tenable.ep מספק ניהול פגיעויות מבוסס סיכון במסגרת פתרון יחד ואחיד, ללא הצורך לרכוש מוצרים נפרדים ולנהל מודלים שונים של רישוי".

ל- Tenable היטוריה ארוכה של חדשנות המעלה את הרף לכלל התעשייה. עם חיזוי לצורך תיעדוף (Predictive Prioritization), Tenable מסייעת לארגונים להתפתח, מהניסיון לנסות לתקן את הכל באמצעות ציון CVSS, ולעבור לגישה מבוססת סיכון המתמקדת בתיקון של הדברים החשובים ביותר. באמצעות Frictionless Assessment החברה הסירה מגבלות כדי לאפשר מבט מאוחד לנכסי הענן. כעת, עם Tenable.ep, החברה מחברת את כל החדשנות הזו יחדיו, ומפשטת את הניהול של נכסים שונים.

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם