חיפוש

TeamViewer תעניק חסות ראשית למנצ'סטר יונייטד

מנצ'סטר יונייטד הכריזה כי חתמה עם TeamViewer על הסכם חסות להופעה מרכזית על חולצת המשחק. ההסכם מפגיש על מגרש אחד את אחת מחברות התוכנה הצומחות ביותר עם אחת מקבוצות הספורט המצליחות והפופולאריות בעולם.

במסגרת השותפות, יעשה שימוש בפעילות הגלובלית של מנצ'סטר כפלטפורמה להצגת היכולות הייחודיות של TeamViewer לשנות את הדרך בה אנשים משתפים פעולה ומתקשרים בעולם. כשהשם שלה יופיע על אחת מחולצות הספורט המזוהות בעולם בתחילת העונה הבאה, TeamViewer תעניק מודעות גלובלית לטכנולוגיה שמשפרת את העבודה ואת חיי היום יום של כולנו.

הטכנולוגיה החדשנית של TeamViewer תאפשר למנצ'סטר יונייטד לקרב את האוהבדים לקבוצה שהם אוהבים באמצעות פתרונות AR פורצי דרך וגישה מרחוק ל- Theatre of Dreams.

TeamViewer הפועלת מגרמניה מותקנת על גבי 2.5 מיליארד מכשירים, ויש לה כמעט 600,000 מנויים לרוחב כמעט כל המדינות. השאיפה של החברה היא לרתום את הטכנולוגיה כדי לבנות גשר בין אנשים ועסקים, ולאפשר קידמה דיגיטלית עבור כולם. ככזו, החברה מתאימה בדיוק למועדון כדורגל המחזיק בקהילה גלובלית של אוהדים, המקיפה מדינות ותרבויות.

ריצ'ארד ארנולד, מנכ"ל מנצ'סטר יונייטר: "אנו גאים מאוד לבסס את השותפות הזו עם אחת מחברות התכונה הדינאמיות והמרגשות בעולם. היכולת להתחבר ולשתף פעולה מעולם לא הייתה חשובה יותר לעולם ולקהילה שלנו עם 1.1 מיליארד אוהדים. אנו מצפים לעבוד עם TeamViewer להביא לחיים את החזון שלנו לשותפות הבנויה על דרכים חדשות וחמכות לחבר בין אנשים ובין עסקים".

אוליבר סטייל, מנכ"ל TeamViewer: "אנו נרגשים לגבי השותפות הזו. היא תרחיב את המיצוב של המותג שלנו בעולם ותאפשר לנו לשווק את מערך הפתרונות הנרחב ללקוחות בעולם. שתי הקבוצות המנצחות, של TeamViewer ומנצ'סטר יונייטד, יכולות להביא את חווית המשתמש של Theatre of Dreams לרמה חדשה. אנו גאים מאוד שמנצ'סטר יונייטר בחרה בנו בשותף למסע טכנולוגי ארוך טווח".

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם