חיפוש

TeamViewer מרחיבה את יכולת הגישה והשליטה מרחוק לכל מכשירי אנדרואיד

ה"תוסף האוניברסלי" החדש של TeamViewer מאפשר הזנת קלט מרחוק דרך המקלדת לכל מכשירי אנדרואיד מגרסה 7 ומעלה

TeamViewer, מובילה גלובלית בפתרונות קישוריות מאובטחים מרחוק, הכריזה כי היא מציעה כעת גישה מרחוק עם שליטה פעילה והזנת נתונים דרך המקלדת עבור משפחת מכשירי Google Pixel, סמארטפונים של Xiaomi, מכשירי Oppo ורבים אחרים – כולל מכשירים פרטיים ושל לקוחות עסקיים.

כל הסמראטפונים המריצים מערכת הפעלה אנדרואיד, מגרסה 7 ומעלה, נתמכים על ידי מערכת השליטה והתמיכה מרחוק TeamViewer, בין אם המשתמש זקוק לעזרה עם התקנה של אפליקציה או לתצורך תיקון בעיות.

"חשוב ביותר עבור הלקוחות העסקיים שלנו, להיות מסוגלים לבחור את המכשירים שלהם באופן חופשי, מבלי לוותר על התמיכה ש- TeamViewer מספקת", אמר מייק אייסל, CTO ב- TeamViewer. "בנוסף, גם בסביבה הפרטית ישנם סמארטפונים שונים הנמצאים בשימוש, וחשוב לנו להציע תמיכה לכל המכשירים, ולא רק למותגים המובילים. כולם זקוקים ליכולת לתמוך בחברים, הורים או סבים וסבתות, ללא תלות במכשיר האנדרואיד שלהם".

עד עתה, תמיכה במקלדת לא הייתה זמינה עבור כל המכשירים החכמים. עם זאת, כל יכולות TeamViewer זמינות כאשר מתחברים לסמארטפון. גישה פעילה (Active) נותרת אופציונאלית עבור מכשירים שהוספו, כאשר אפליקציות ה- QuickSupport המוכרת מאפשרת שיתוף מסך ללא קלט פעיל. גישה מלאה ניתנת רק לאחר התקנת ה"תוסף האוניברסאלי".

אפליקציית TeamViewer QuickSupport לאנדרואיד זכתה ליותר מ- 10 מיליון הורדות, והיא מסייעת לאנשים בכל העולם לפתור בעיות קטנות וגדלות במכשירים הניידים שלהם.

שתף:

פוסטים נוספים:

LastPass & TeamViewer Event

  LAST CALL  LastPass & TeamViewer Tensor Event אל תחמיצו את האירוע הקרוב שלנו, ביום שלישי, ה- 20 ביוני.  באירוע נעמיק בשני פתרונות שהפכו את

Read More »

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם