חיפוש

ניטור מלא ומקיף ל- VMware

כיצד פועל ניטור VMware?

ניטור VMware  מאפשר לך להיות בשליטה על כל הנתונים החיוניים של ביצועים ואפליקיצות בסביב ה- VM שלך. אלה כוללים פרמטרים כגון עומסי CPU, שימוש בזיכרון או נפילת מערכת. באמצעות ניטור VMware אתה מעודכן תמיד לגבי הביצועים הנוכחיים של המכונות הוירטואליות שלך.

וירטואליזציה היא חלק חיוני ברוב סביבות ה- IT והיא דרך יעילה לצמצום הוצאות תוך הגברת היעילות והגמישות של העסק. היא מאפשרת לך לבזר אפליקציות ובסיסי נתונים על פני שרתים, רשתות ואתרים שונים. כדי להימנע מנפילות שירות וכדי להבטיח ביצועים טובים עבור המשתמשים, אתה צריך לנטר את שרתי ה- VMware ואת כל המכונות הוירטואליות.

ניטור VMware עם PRTG מאפשר לך לעקוב אחר כל המרכיבים של הסביבה הוירטואלית, משרת האירוח ועד האפליקציות שרצות על כל VM.

היתרונות של ניטור וירטואליזציה מלא

נטר את הכל!

וירטואליזציה היא רעיון טוב רק אם אתה מסוגל להשגיח על עומסי ה- CPU, השימוש בדיסק, ביצועים וניצול הרשת של ה- VM. אם יש בעיה באחד מאלה, אז תתרחש בעיה גם במכונה הוירטואלית – והמשמעות היא שתמצא את עצמך מתמודד עם בעיות מורכבות.  עם כלי ניטור מקיף כמו PRTG, כל בעיה תצוף למעלה בהקדם.

היה מעודכן לגבי כל בעיה – במהירות

אם יותר מידי מכונות וירטואליות רצות על מארח אחד, הדבר יכול להוביל לעומס במערכת ולבעיות ביצועים. עם PRTG אתה יכול לקבוע רף, לדוגמא של 75%, שאם וכאשר הוא נחצה תקבל התראה בדואר אלקטרוני, SMS, או דרך API – מה שאתה מעדיף. כך אתה יכול ללמוד על בעיה אפילו עוד לפני שהעובדים או הלקוחות שלך שמים לב. עם ניטור מכונה וירטואלית של PRTG, זה קל!

חיישני הניטור של PRTG

PRTG היא שותפה טכנולוגית של VMware מזה מספר שנים. הדבר מעניק לחברה הבנה עמוקה של המערכות הוירטואליות. כתוצאה מכך, PRTG פיתחה תבניות מותאמות למכשירים שונים, כך שניתן להוציא את הניטור לדרך במהירות, ולהיות עם האצבע על הדופק.

הניטור מתבצע באמצעות החיישנים של PRTG, יחידת המדידה הבסיסית של PRTG,  המבצעים מדידה של המרכיבים השונים במערכת:

חיישן מכונה וירטואלית (SOAP)

מנטר מכונה וירטואלית על שרת VMware באמצעות פרוטוקול SOAP. החיישן מציג את עומס ה- CPU ואת ניצול הזיכרון במכונה וירטואלית יחידה, לצד מהירות הכתיבה/ קריאה ומהירות השידור ברשת.

חיישן ניטור חומרה של VMware

עם  חיישני החומרה PRTG VMware Host אתה יכול לנטר את הביצועים של שרת ESX/ESXi. החיישן מציג את הטמפרטורה של שרת האירוח, את צריכת האנרגיה הנוכחית, מהירות סיבוב המאוור לדקה (RPM), עוצמת הסוללה ומצב הבריאות.

חיישן דיסק VMware

שימוש בחיישן VMware Datastore מפקח על השימוש בדיסק הקשיח ועל מצב הנתונים המאוחסנים.

חיישן ביצועי מארח VMware

חיישן VMware Host Performance מנטר את השרת המארח באמצעות פרוטוקול SOAP

היתרון של ניטור כפול: VM ו- ESX

בעוד חיישנים לשרתי ESX עובדים רק באופן ישיר עם שרת VMware ESX 5+ ועם מכשירי האב שלו, אתה יכול להשתמש ב- PRTG Virtual Machine Sensor בשתי דרכים שונות:

·        כדי לתקשר ישירות עם שרת האירוח VMware ESX כדי לנטר את המכונות הוירטואליות שרצות עליו

·        כדי לתקשר עם התקנת VMware vCenter כדי לנטר את כל המכונות הוירטואליות המנוהלות על ידו. ניטור שרת ה- vCenter מאפשר לך להמשיך לנטר מכונות וירטואליות באופן ישיר, אפילו לאחר שהן משנות את המיקום הפיזי שלהן עם vMotion.

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם