חיפוש

ההגנה העוצמתית של Malwarebytes לשרתים

יכולות של הגנה אקטיבית, זיהוי ותגובה, הן חיוניות כדי להגן על שרתים אל מול אופק האיומים הנוכחי. הפתרון החדש Malwarebytes Endpoint Detection and Response for Servers יבטיח את רמת ההגנה החזקה ביותר עבור התשתית החיונית ביותר של הארגון.

- כל שכבות ההגנה העוצמתיות של Malwarebytes

- ניהול מרכזי מהענן, עם שקיפות מקיפה אל כל תחנות העבודה והשרתים

- יכולות תגובה מתקדמות ומהירות, בין היתר עם יכולות של Suspicious Activity Monitoring, יכולות בידוד, ו- Rollback למקרה של מתקפות כופר

- אפשרויות לתמיכת פרימיום עבור השרתים שלך

הגנה על שרתים היא חיונית

בעוד התקפות על נקודות קצה הן מקור לחוסר נוחות, התקפות על שרתים הן הרסניות. באמצעות תקיפת שרתים עברייני הסייבר יודעים שהם יכולים להמשיך ולפגוע בנקודות קצה, ובנוסף הם מקבלים גישה לנתונים חיוניים, כגון נתונים כספיים, נכסים בלתי מוחשיים ועוד – משם הדלת פתוחה לאובדן נתונים מקיף, תוכנות כופר, וגרוע מכך. לכן כיום, חיוני מתמיד לאבטח שרתים אפילו יותר מאשר נקודות קצה.

חדשנות טכנולוגית ששומרת על השרתים בטוחים

ניטור של פעילות חשודה
ניתוח רציף של תהליכי נקודות קצה, רג'יסטרי, מערכות קבצים, ופעילות רשת בענן, תוך ניתוח ולימוד מכונה של התנהגויות רשת כדי להתמרד על כל פעילות חשודה

בידוד התקפות
אם נקודת קצה מותקפת, אנו מספקים 3 דרכים כדי לבודד את ההתקפה: בידוד רשת, בידוד של תהליכים, ובידוד של ה- Desktpop. פשוט בחר בשיטת הפעולה שמתאימה למצב.

אחזור לתוכנות כופר
Ransomeware Rollback מגבה ומצפין את הקבצים שלך ופרטים נוספים של מערכות חיוניות למשך 72 שעות. אם מזוהה תוכנת כופר, קל לבצע אחזור לאחור של נקודות קצה למצב טרום התקפה.

משרתים לתחנות עבודה, ניתן לפשט אבטחה דרך מערכת ניהול אחידה בענן

הוצא את המרב מהמשאבים המוגבלים שלך באמצעות פלטפורמת Nebula של Malwarebytes. באמצעות מערכ ת אחת, עם חווית משתמש קלה שלימוש, את מקבלת שקיפות אל הפעילות המלאה לרוחב הארגון הרחב. נטר כלים לניטור ותגובה אשר שומרים על השרתים ותחנות העבודה שלכם מאובטחים ויעילים. 
למד יותר אודות NEBULA

Cross Platform

מכיוון שכולנו עובדים עם מגוון פלטפורמות, Malwarebytes מציעה יכולות בהתאמה אישית כדי לעמוד בדרישות הארגון, כולל הגנה על שרתי חלונות, ונקודות קצה מבוססי חלונות ו- Mac

קל משקל – ללא האטה של השרתים

Malwarebytes מבינה כמה חשוב לשמור על שרתים פועלים בביצועי שיא. זו הסיבה שפתרון ההגנה תוכנן תוך מחשבה על יעילות. הפתרון קל משקל, ויש לו תביעת רגל מזערית, בעוד הוא מציע הגנה חזקה.

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאירו פרטים וניצור קשר בהקדם