לקוחות ושותפים יקרים, 
התוקפים לא עוצרים את העבודה שלהם לעולם, ואבטחת הסייבר צריכה להמשיך ולהתחזק.
כדי לעשות זאת, נקיים סדרת וובינרים שתסקור פתרונות לאסטרטגיית Cyber Strong,
הכוללת בניית יכולות גילוי, שליטה, ניהול ותגובה, והגנה. 

מוזמנים להצטרף אלינו לסקירה ודיון מקיפים של אודות פתרונות סייבר מובילים

ניטור

יום שלישי, 24.3, שעה 11:00

לנטר את הכל. קבל שליטה על מערכות ה- IT שלך

עיניים על הרשת ושאר משאבי ה- IT הוא יעד ומטרה בכל עסק וכל ארגון. לדעת מה קורה ברשת בכל רגע נתון, לצפות ולתת מענה לתקלות טרם התרחשותם והיכולת לתחקר אירועים ומקרים ע”ב תיעוד היסטורי של נתוני הרשת, כבר מזמן הינם הכרח. 
לשם כך בדיוק קיימת תוכנת ה- PRTG הנותנת מענה לכל הבעיות אשר פורטו ועוד רבות נוספות. ניטור רציף הרשת באמצעות סנסורים לכל אורך היממה (7X24), של כל מרכיב ברשת, החל הזמינות, ביצועי אפליקציות, עומסי תעבורה דרך ניטור services במערכות Windows כולל יכולת אתחול ועד קבלת דוחות והתראות ע”ב מדיניות רשת מבוקשת , מעולם לא היו פשוטים יותר.
הצטרפו לוובינר מעמיק אשר יפרט את יכולותיה ויתרונותיה  של תוכנת ה- PRTG כולל הדגמה חיה.

הגנה

יום ראשון, 29.3, שעה 11:00

כיצד Perimeter 81 משנה את תפיסת ניהול הגישה לרשת הארגונית

עם Perimeter 81 אתה יכול להבטיח גישה למשאבים ארגוניים מקומיים ולסביבות ענן תחת גישת Zero-Trust, תחת פלטפורמה אחידה. הצטרפו אלינו להדגמה חיה של הטכנולוגיה הישראלית שמשנה את חוקי המשחק באבטחת הגישה לארגון. 

גילוי

יום שני, 30.3, שעה 11:00

כיצד ExtraHop מתעלה על רעשי הרקע ומזהה פעילות עוינת גם בעומק הרשת?

ExtraHop   היא אחת מהשחקנים הראשיים בעולם בתחום ה- .Network Traffic Analysis

הטכנולוגיה מספקת נראות יוצאת דופן על כל המתרחש ברשת, כדי להתעלות מעל הרעש. בעשותה כן מספקת ExtraHop את השקט  הנדרש לפעילות השוטפת ואת האפשרות למקבלי ההחלטות בארגונים, להתמקד באסטרטגיה בנושאי ליבת הארגון תחת העיסוק  בנושאים צדדיים והצורך בצידם למשאבי זמן ותקציבים חורגים.

בעזרת טכנולוגיית לימוד מכונה (ML) , כולל היכולות הייחודיות של הפלטפורמה לקרוא מידע מוצפן (SSL/TLS) ולנתח רוחב פס של 100 גיגה בזמן אמת וללא שיהוימונגש המידע הנלמד מחבילות המידע העוברות ברשת, בצורת גרפית בדשבורדים ברורים,  מפות קשר בין שרתים ומשתמשים והתקנים בתלת מימד, כולל סיווג איומים מבוסס ציון באשר לסיכוני אבטחת מידע בזמן אמת תוך יכולת ביצוע תחקיר והגעה למקור הבעיה בקליקים ספורים.

כל המוזכר הינו רק חלק מכולותיה המרשימות של פלטפורמת ה– Reveal(x) של ExtraHop אותה נסקור ב– Webinar מיוחד אשר יהיה פתוח לכל מי שמתעניין.

שליטה

יום שלישי, 31.3, שעה 11:00

חשבונות של מנהלי IT בארגון הפכו למטרה מועדפת על האקרים. איך למנוע מהם להיכנס לארגון שלך?

ניהול חשבונות בעלי גישה למשאבי הארגון (מנהלי רשתות, אינטגרטורים) עם Thycotic Secret Server מפחית בצורה משמעותית התקפות סייבר וגניבת זהויות, ומאפשר לנטר גישה של משתמשים ממקום מרכזי אחד. הצטרפו לוובינר כדי ללמוד יותר כיצד למפות, לשלוט ולהגן על “המפתחות למבצר שלכם” באמצעות Thycotic. 

שליטה

יום חמישי, 2.4, שעה 11:00

הזמן להיפרד מתהליכים ידניים ולשנות את האופן שבו ארגונים מתמודדים עם סגירת פרצות אבטחה

JETPATCH מאפשרת אוטומציה מלאה של תהליך ה-PATCHING הארגוני וניהולו תחת פלטפורמה אחת, בהרמוניה עם שאר מוצרי האבטחה הקיימים בארגון. אין צורך יותר לתעדף איזו סביבה או אפליקציה חיונית יותר, אלא ניתן לעדכן את גרסאות כל משאבי המחשוב, בוא זמנית, תוך שמירה על נהלי הבטחון והעבודה של הארגון.

בעידן החדש של עבודה מהבית ובצורך היומיומי של התקנת עדכוני תוכנה לסביבות עבודה מגוונות, כגון ווינדוס ולינוקס, הטכנולוגיה של JETPATCH מציעה פתרון מודרני וייחודי לבעיה שמעסיקה את כל ארגוני האבטחה והתשתיות.

הצטרפו אלינו להסבר על הטכנולוגיה ולהדגמה של המוצר שעובד בהצלחה אצל חברות מובילות בעולם.

שליטה

יום ראשון, 5.4, שעה 11:00

העוצמה של הענן לניהול פגיעויות לכל רוחב הארגון

פלטפורמת הענן של Qualys הנה פתרון מקיף מקצה לקצה, המספק שקיפות מלאה מהענן – לזיהוי וניהול הפגיעויות בארגון.  הפלטפורמה מאפשרת לארגונים להימנע מעלויות הגבוהות ומהמורכבות הרבה הכרוכים בניהול רשתות, משתמשים, אבטחת מידע, ספקים רגולציות ועוד. פלטפורמת הענן של Qualys מספקת כלים רבים הניתנים להפעלה על בסיס רישוי מבוקש, וכוללים בין היתר: VM (Vulnerability Management), WAS (Web Application Scanning) , PC (Policy Compliance) compliance PCI DSS, CS  (Container security),   Patch management , Cloud agent, ועוד.

הצטרפו אילנו להדרכה על פלטפורמת הענן של Qualys אשר תתקיים ביום א’ ה- 5 אפריל 2020, שעה 11:00.

גילוי

יום שלישי, 7.4, שעה 11:00

מדידה ותיעדוף של פגיעויות לרוחב כל הארגון עם הפתרון המוביל בעולם

הערכה של פגיעויות בוחנת את אמצעי ההגנה שהארגון מפעיל סביב נכסים דיגיטליים, מזהה פגיעויות קיימות, ומסייעת לצוותי הבטחה להבין את דרך הפעולה הנכונה. הצטרף לוובינר כדי ללמוד כיצד לבצע אופטימיזציה של משאבי ההגנה שלך ולחזק את עמדת האבטחה של הארגון. 

הגנה

יום שלישי, 26.4, שעה 11:00

לא עוד אנטי וירוס: 7 שכבות הגנה ויכולות EDR חיוניות

אנטי וירוס מודרני כבר לא אמור רק לזהות איומים, הוא אמור להיות מסוגל לעצור אותם, למחוק אותם, וגם לוודא שהמערכות ממשיכות לפעול. הצטרפו לסקירה אודות היכולות של האנטי וירוס המתקדם ביותר כיום. 

שליטה

יום שלישי, 28.4, שעה 11:00

להתחיל את אסטרטגיית ההגנה בנכס היקר ביותר: הנתונים עצמם

סינכרון של אסטרטגיית האבטחה שלך סביב הנכס החיוני ביותר: הנתונים. פתרונות Netwrix מעצימים את היכולת שלך לזהות ולסווג נתונים רגישים ברמת הדיוק הגבוהה ביותר. ולצמצם את החשיפה שלך לסיכון, ולזהות איומים בשלב בו ניתן למנוע דליפות נתונים. במקביל, הפתרונות מאפשרים להשיג ולהציג עמידה ברגולציה. בוובינר נסקור את כל היכולות ועוד. 

 

מלא פרטים להרשמה לוובינרים הקרובים:

לאיזה וובינרים תרצה להירשם?

סדרת הוובינרים של מולטיפוינט יוצאת לדרך

למד לעומק אודות פתרונות לאסטרטגיית  Cyber Strong בארגון שלך

צור קשר עם נציג מולטיפוינט

השאר פרטים וניצור קשר בהקדם

השאר פרטים לקבלת גרסת ניסיון