אודות

MultiPoint, מפיצת פתרונות ניהול ואבטחת מערכות  IT לארגונים, מספקת לשותפיה בישראל ובאירופה פתרונות אמינים מבית יצרני התוכנה והחומרה המובילים בעולם.

החברה הוקמה על ידי ריקרדו רסניק בשנת 2009, והוא משמש כמנהל בכיר.


למר. ריקרדו רסניק יש ניסיון עשיר בפעילות הפצה, עם רקע של עבודה עבור מפיצים גלובליים שונים, בהם Techdata. בשנת 1996 הקים ריקרדו בישראל את חברת רנסנס (REL), שהפכה למפיץ הראשי של Symantec  ו- McAfee באזור. רסניק ניהל את החברה במשך 8 שנים, ומאוחר יותר יותר היה שותף בהקמת  TrekIT ושימוש כסגן נשיא מחלקת שיווק עד למכירת החברה כחלק מעסקה של חברת האם.


מר. אריה וולמן – מנהל מכירות עם יותר מ-30 שנות ניסיון בניהול תחום ה-IT והרשתות. וולמן מחזיק ברקורד מוצלח בניהול כל שלבי המכירות והשיווק: תיאום מול מחקר ופיתוח, מחקר וניתוח השוק, חדירה לשוק וצמיחה. מנהל מכירות הממוקד בהרחבת הפעילות, דאגה לשירות לאורך כל מחזור חיי הלקוח, ובעל יכולת מוכחת להובלה בסביבה עולמית דינאמית.


מרסלו פרינטק –  מנהל פיתוח עסקי , מקים ומנהל מחלקות מכירה ושיווק  בתחום החומרה\תוכנה\סייבר עם נסיון של יותר מ 20 שנה , בעבר הקים את מחלקת ההפצה בישראל של TOSHIBA, Apple   והיה שותף להחדרת פתרונות ייחודים בתחום אבטחת המידע\סייבר  בחברת Mobisec ו ITFS Group . מרסלו בעל תואר ראשון BA במנהל עסקים ובוגר הנדסת תוכנה – John Bryce.


מולטיפוינט פועלת באמצעות מערך של משווקים, אינטגרטורים וספקי שירות.

על בסיס עשרות שנות ניסיון משותפות של שדרת הניהול של החברה בפתרונות עסקיים לרשתות ומערכות ארגוניות מולטיפוינט מספקת ללקוחותיה ערך מוסף ייחודי בדמות תמיכה בתהליכי מכירה מול לקוחות הקצה, פעילות שיווקית שירות והכשרה טכנית, תיאום לוגיסטי וליווי לאורך כל מחזור חיי המוצר.

מולטיפוינט מתרכזת בשוק הדינאמי האינטרנטי של e-business ו- e-security. היא מספקת סל פתרונות מקיף, המגובה על ידי שירות מקצועי נרחב כדי להבטיח שהספקים מקנים ללקוחותיהם יתרונות תחרותיים.

“החברה הוקמה  כדי להקנות לערוצי השיווק שלנו את האפשרות לספק ללקוחותיהם מערכות עסקיות מאובטחות. אנחנו עושים זאת על ידי פורטפוליו של מוצרים  ייחודי  יחד עם הניסיון, הידע והשירות להשלמת הפתרון”.

בהשלמת משימתינו מנחים אותנו הערכים הבאים:

 • התנהלות עסקית על פי כללי האתיקה בכדי לאפשר מערכות יחסים ארוכות טווח
 • מתן שירות הלקוחות הטוב ביותר המאפשר עבודה משותפת באווירה נעימה
 • מסירות של 100% בעבודה בערוץ דו צדדי
 • התרכזות במוצרים ובשירות שיש להם פוטנציאל לרווח מירבי לשותפנו וללקוחות הקצה
 • ידע רב בשוק בו אנו עוסקים
 • חזון טכנולוגי של גישה פתוחה ובטוחה בבית, במשרד או בדרכים.
 • ללקוחות מולטיפוינט יש מנהל חשבון זמין בכל יום בטלפון או במייל עבור מכירות ראשוניות, מוצרים או שאלות תמחור.
 • אחריות שיווק עבור מוצרים בסל המוצרים של מולטיפוינט, ועבודה צמודה עם משווקים ואינטגרטורים. סיוע לשותפים בתכנון והוצאה לפועל של מסע מכירות, שיווק, הפצת מסרים בדואר אלקטרוני, תצוגות וסמינרים.
 • תמיכה טכנית טרום-מכירה. עם הכשרה טכנית ברמה גבוהה, צוות התמיכה מתמודד עם צדדים טכניים של תהליך המכירה, בעבודה צמודה עם מנהל החשבון מספקים ללקוחות מולטיפוינט תמיכה מלאה ומקיפה.
 • תמיכה טכנית לאחר המכירה. לאחר שהתוכנה נמכרה והותקנה הצוות ידאג שכל בעיה טכנית שלך או של לקוחותיך תטופל במהירות וביעילות האפשריות.
 • תפעול. מחלקת התפעול עוסקת בכל ההיבטים של הזמנת מוצרים, מלאי, שליחת המוצר. הצוות ידאג שהעברת המוצר מהייצרן דרכך אל הלקוח הסופי יהיה חלק ויעיל.

צור קשר עם נציג מולטיפוינט

השאר פרטים וניצור קשר בהקדם

השאר פרטים לקבלת גרסת ניסיון