אודות MultiPoint

חברה לפתרונות אבטחת מידע והגנה הפועלת באזור South EMEA באמצעות ערוצי הפצה בעלי ערך מוסף. משרדי החברה הראשיים ממוקמים בישראל. החברה הוקמה בשנת 2009 על ידי ריקרדו רסניק.

הערכים שלנו:

  • מכירות עם ערך מוסף: תמיכה טכנית ברמה הגבוהה ביותר כדי לתמוך במשווקים ובלקוחות הקצה שלהם – טרום ואחרי המכירה.
  • מיקוד במוצרים בעלי ערך גבוה: פתרונות שמייצרים מענה ממשי לבעיות של העולם האמיתי.
  • אתיקה מקצועית ועסקית: עבודה על פי סטנדרטים גבוהים כדי להבטיח שקיפות ובטחון ללקוחות.

המשימה שלנו
Cyber Strong IT

באמצעות אספקת פתרונות ל- 4 היסודות של אבטחת המידע:

גילוי וניטור

כדי להגן על הארגון אתה חייב לדעת מה קיים בתוך הרשת ומה מתחבר אליהם מבחוץ.
מולטיפוינט nספקת את הפתרונות המובילים בעולם לסריקה של כלל הרשת ואיתור פרצות ופגיעויות שמשמשים האקרים.

ניהול ואוטומציה

ניהול יעיל של כלל הנכסים והמשתמשים ברשת, מוביל לרשת מאובטחת ועמידה יותר ומשחרר משאבים חיוניים למשימות אבטחה קריטיות. מולטיפוינט מספקת מגוון פתרונות ניהול IT שישיגו את המטרות האלה במהירות.

שליטה

שליטה היא היכולת לענות על השאלות מי ניגש, לאן הוא ניגש ומה הוא עושה, ואז אתה צריך את היכולת
להגביל את התנועה בהתאם לסיכונים ולאיומים על הארגון. פתרונות לניהול הרשאות, ניהול גישה לנתונים ועוד.

הגנה

בבסיס אסטרטגיית ההגנה של כל ארגון חייבים להיות אמצעי ההגנה הכי חיוניים – החל מקו ההגנה הראשון עם אנטי קוד זדוני, ועד קו ההגנה האחרון עם גיבוי, וכל מה שביניהם. 

פתרונות עם עוצמה לארגונים בכל הגדלים

Multipoint מציעה פתרונות לארגונים קטנים, בינוניים וגדולים וכן פתרונות עבור MSPs התוקפים מחפשים לתקוף כיום ארגונים קטנים ובינוניים עם אותם איומים שהם מפעילים נגד ארגונים גדולים.
הם רואים בארגונים אלה שער גישה לארגונים הגדולים עימם הם פועלים או כאשר הם מחזיקים במידע רגיש כגון IP או כאשר מדובר בארגונים המפתחים קוד שדרכו ניתן להדביק את לקוחות הקצה. עם זאת, ארגונים קטנים ובינוניים זקוקים לפתרונות קלים להטמעה וניהול, שלא יוסיפו OverHead גבוה.
בארגונים גדולים מתמודדים כיום עם מורכבות הולכת וגוברת של התשתיות, כשהם נדרשים להגן על סביבות ענן, ניידות, IoT, מרכזי נתונים מרוחקים ואפילו מערכות בקרה תעשייתיות. עבור ארגונים אלה Multipoint מציעה פתרונות מקיפים להגנה ושליטה עם עוצמה

פתרונות ל- Super Admin

מנהלי IT ואבטחת מידע נדרשים כיום למוטת שליטה רחבה מאי פעם, אשר מקיפה סביבות ענן, ניידות, מרכזי נתונים מקומיים ומערכות בקרה תעשייתיות.
Multipoint ממוקדת כיום בפתרונות שמייעלים את עבודת ה- IT בתחום הגנת הסייבר, מרחיבים את מוט השליטה, ומאפשרים ניטור, בקרה והגנה על כל אזור בארגון

פתרונות ל- MSP

בעידן ה- SaaS לקוחות מצפים לעולם של עבודה חלקה ואפס בעיות. הם גם מצפים לאותו שירות מספק שירותי ה-IT שלהם.
בשיטת פעולה מסורתית, ספקים מקבלים דיווח על בעיה מהלקוח, מנסים להבין מהי, והרבה פעמים מגיעים ללקוח בניסיון לפתור, כשלעיתים קרובות מי שמגיע חסר את הידע או את הכלים כדי לפתור את הבעיה.
הפתרון של הבעיה מתעכב הרבה מעבר לנדרש, והלקוחות מאבדים הכנסות בינתיים.
במולטיפוינט אנחנו מציעים ל- MSP לעלות לענן. מהענן רואים דברים מרחוק. עם כלי ניטור וניהול מרחוק, אפשר לזהות בעיות עוד לפני שהלקוח מתלונן, להבין את הבעיה עוד לפני שמגיעים לארגון, ולפעמים אפילו לפתור אותה תוך דקות, ברגע שהבנת במה מדובר.

צוות ההובלה של MultiPoint

ריקרדו רסניק
מנכ"ל MultiPoint

מר ריקרדו רסניק מחזיק בניסיון רחב בפעילות הפצת תוכנה וחומרה עם ערך מוסף (VAD). רסניק עבד עבור מספר מפיצים בחלקים שונים של העולם, בהם Computer 2000 ו- Techdata. ב- 1996 ייסד את Renaissance (REL) בישראל, המפיצה הראשונה של סימנטק ו- McAfee באזור. 
רסניק הוביל את החברה במשך 8 שנים עד למכירתה ל- Arrow (כיום Arrow Israel). לאחר מכן היה מייסד משותף של TrekIT שם שימש בתפקיד סמנכ”ל שיווק. רסניק עזב את החברה כדי להקים את Multipoint בשנת 2009.
מר רסניק, נשוי עם 5 ילדים, חובב טכנולוגיה וגאדג’טים ואוהד של מרוצי פורמולה 1. מחזיק בתואר הנדסת אלקטרוניקה.

אריה וולמן
סמנכ"ל מכירות

מר אריה וולמן מנהל מכירות עם יותר מ-30 שנות ניסיון בניהול תחום ה-IT והרשתות. וולמן מחזיק ברקורד מוצלח בניהול כל שלבי המכירות והשיווק: תיאום מול מחקר ופיתוח, מחקר וניתוח השוק, חדירה לשוק וצמיחה. מנהל מכירות הממוקד בהרחבת הפעילות, דאגה לשירות לאורך כל מחזור חיי הלקוח, ובעל יכולת מוכחת להובלה בסביבה עולמית דינאמית

מרסלו פרינטק
סמנכ"ל פיתוח עסקי

מר מרסלו פרינטק מקים ומנהל מחלקות מכירה ושיווק בתחום החומרה\תוכנה\סייבר עם נסיון של יותר מ 20 שנה, בעבר הקים את מחלקת ההפצה בישראל של TOSHIBA, Apple והיה שותף להחדרת פתרונות ייחודים בתחום אבטחת המידע\סייבר  בחברת Mobisec ו ITFS Group . מרסלו בעל תואר ראשון BA במנהל עסקים ובוגר הנדסת תוכנה – John Bryce.

אלכסנדר דוחובני
סמנכ"ל טכנולוגיות

אחראי על ניהול צוות Pre/ Post sales המעניק שירות טכני מקצועי  ללקוחות החברה. צוות טכני שלנו מספק ללקוחותנו שירות תמיכה טכנית / Presale / PostSale  ידע מעמיק הכולל התמחות לפי הסמכות לכלל הפתרונות שהחברה מספקת ברמה טכנית גבוהה.

לאלכסנדר יותר מעשרים שנות נסיון בתחום ה-  IT ,תקשורת ואבטחת מידע בעבודה מול יצרנים המובילים בעולם וניהול תהליכי מכירה עם שותפים מובילים בשוק הישראלי .

בתפקידיו הקודמים אלכנסדר ניהל צוות מכירות של פתרונות תקשורת ואבטחת מידע בחברת Arrow ECS Israel וכן ניהל הפצה של מוצרי Checkpoint ב C-Data.

בעל תואר BA במדעי המחשב מאוניברסיטת בר אילן .

ניקוס כריסטקיס
מנהל מכירות, אירופה

מר ניקוס כריסטקיס מנהל מכירות ופיתוח עסקי בינלאומי מומחה. בתפקידיו הקודמים מר. כריסטקיס שימש בתפקידי מכירות וניהול מוצר בחברות בשוק היווני, סמסונג ו- Media Markt. כריסטקיס מחזיק בתואר בהנדסה אלקטרונית מהמכון לטכנולוגיה בכרתים. 

מארגוס מאידו-פיגר
מנהל מכירות, צפון-מזרח אירופה

למר מרגוס מאידו-פיגר ניסיון בינלאומי בניהול פיתוח עסקי בתחום החינוך והמיקור חוץ של IT. הוא ייצג מותגים כמו Garmin, TomTom, LG ולנובו. תחומי האחריות כללו את המחזור המלא של השקת מוצרים חדשים לשוק. בשל כך הוא הקים רשת קשרים חזקה עם מתקיני חומרה ותוכנה, סיטונאים ומשווקים בתחום ה-IT.