MultiPoint - Cyber Strong Solutions

MultiPoint היא חברה לפתרונות אבטחת מידע והגנה הפועלת באזור South EMEA באמצעות ערוצי הפצה בעלי ערך מוסף.
משרדי החברה הראשיים ממוקמים בישראל. היא הוקמה בשנת 2009 על ידי ריקרדו רסניק.

המשימה של MultiPoint

 להפוך את ה- IT  ל- Cyber Strong. 
באמצעות אספקת פתרונות ל- 4 היסודות של אבטחת המידע: גילוי וניטור, ניהול ואוטומציה, שליטה, הגנה.

צוות ההובלה של MultiPoint

ריקרדו רסניק, מנכ"ל MultiPoint

מר ריקרדו רסניק מחזיק בניסיון רחב בפעילות הפצת תוכנה וחומרה עם ערך מוסף (VAD). רסניק עבד עבור מספר מפיצים בחלקים שונים של העולם, בהם Computer 2000 ו- Techdata. ב- 1996 ייסד את Renaissance (REL) בישראל, המפיצה הראשונה של סימנטק ו- McAfee באזור. רסניק הוביל את החברה במשך 8 שנים עד למכירתה ל- Arrow (כיום Arrow Israel). לאחר מכן היה מייסד משותף של TrekIT שם שימש בתפקיד סמנכ"ל שיווק. רסניק עזב את החברה כדי להקים את Multipoint בשנת 2009.

מר רסניק, נשוי עם 5 ילדים, חובב טכנולוגיה וגאדג'טים ואוהד של מרוצי פורמולה 1. מחזיק בתואר הנדסת אלקטרוניקה.

 

אריה וולמן, סמנכ"ל מכירות, MultiPoint

מר אריה וולמן – מנהל מכירות עם יותר מ-30 שנות ניסיון בניהול תחום ה-IT והרשתות. וולמן מחזיק ברקורד מוצלח בניהול כל שלבי המכירות והשיווק: תיאום מול מחקר ופיתוח, מחקר וניתוח השוק, חדירה לשוק וצמיחה. מנהל מכירות הממוקד בהרחבת הפעילות, דאגה לשירות לאורך כל מחזור חיי הלקוח, ובעל יכולת מוכחת להובלה בסביבה עולמית דינאמית.

 

מרסלו פרינטק, סמנכ"ל פיתוח עסקי, MultiPoint

מקים ומנהל מחלקות מכירה ושיווק בתחום החומרה\תוכנה\סייבר עם נסיון של יותר מ 20 שנה, בעבר הקים את מחלקת ההפצה בישראל של TOSHIBA, Apple   והיה שותף להחדרת פתרונות ייחודים בתחום אבטחת המידע\סייבר  בחברת Mobisec ו ITFS Group . מרסלו בעל תואר ראשון BA במנהל עסקים ובוגר הנדסת תוכנה – John Bryce.

ניקוס כריסטקיס, מנהל מדינה יוון וקפריסין, MultiPoint

מנהל מכירות ופיתוח עסקי בינלאומי מומחה. בתפקידיו הקודמים מר. כריסטקיס שימש בתפקידי מכירות וניהול מוצר בחברות בשוק היווני, סמסונג ו- Media Markt. כריסטקיס מחזיק בתואר בהנדסה אלקטרונית מהמכון לטכנולוגיה בכרתים. 

אריה שילן, מנהל אזור אמריקה

מר אריה שילן מביא עימו ניסיון ניהולי נרחב במגוון חברות טכנולוגיה מובילות, כולל פיתוח עסקי הקמת סטרטאפים, ושיווק ומכירות גלובליות. אריה מצויד בנקודת מבט אסטרטגית רחבה לצד יכולות הוצאה לפועל חזקות, למינוף והפיכת הזדמנויות טכנולוגיות להצלחה עסקית. משנת 2015, שילן פועל לפיתוח עסקי עבור חברות טכנולוגיה.

 

פתרונות עם עוצמה לארגונים בכל הגדלים

Multipoint מציעה פתרונות לארגונים קטנים, בינוניים וגדולים וכן פתרונות עבור MSPs.

התוקפים מחפשים לתקוף כיום ארגונים קטנים ובינוניים עם אותם איומים שהם מפעילים נגד ארגונים גדולים. הם רואים בארגונים אלה שער גישה לארגונים הגדולים עימם הם פועלים או כאשר הם מחזיקים במידע רגיש כגון IP או כאשר מדובר בארגונים המפתחים קוד שדרכו ניתן להדביק את לקוחות הקצה. עם זאת, ארגונים קטנים ובינוניים זקוקים לפתרונות קלים להטמעה וניהול, שלא יוסיפו OverHead גבוה.

בארגונים גדולים מתמודדים כיום עם מורכבות הולכת וגוברת של התשתיות, כשהם נדרשים להגן על סביבות ענן, ניידות, IoT, מרכזי נתונים מרוחקים ואפילו מערכות בקרה תעשייתיות. עבור ארגונים אלה Multipoint מציעה פתרונות מקיפים להגנה ושליטה עם עוצמה

פתרונות ל- Super Admin

מנהלי IT ואבטחת מידע נדרשים כיום למוטת שליטה רחבה מאי פעם, אשר מקיפה סביבות ענן, ניידות, מרכזי נתונים מקומיים ומערכות בקרה תעשייתיות. Multipoint ממוקדת כיום בפתרונות שמייעלים את עבודת ה- IT בתחום הגנת הסייבר, מרחיבים את מוטת השליטה, ומאפשרים ניטור, בקרה והגנה על כל אזור בארגון.

פתרונות ל- MSP

בעידן ה- SaaS לקוחות מצפים לעולם של עבודה חלקה ואפס בעיות. הם גם מצפים לאותו שירות מספק שירותי ה-IT שלהם. בשיטת פעולה מסורתית, ספקים מקבלים דיווח על בעיה מהלקוח, מנסים להבין מהי, והרבה פעמים מגיעים ללקוח בניסיון לפתור, כשלעיתים קרובות מי שמגיע חסר את הידע או את הכלים כדי לפתור את הבעיה. הפתרון של הבעיה מתעכב הרבה מעבר לנדרש, והלקוחות מאבדים הכנסות בינתיים.

 מולטיפוינט אנחנו מציעים ל- MSP לעלות לענן. מהענן רואים דברים מרחוק. עם כלי ניטור וניהול מרחוק, כמו Ninja, אפשר לזהות בעיות עוד לפני שהלקוח מתלונן, להבין את הבעיה עוד לפני שמגיעים לארגון, ולפעמים אפילו לפתור אותה תוך דקות, ברגע שהבנת במה מדובר.

בהשלמת משימתנו מנחים אותנו הערכים הבאים:

 • התנהלות עסקית על פי כללי האתיקה בכדי לאפשר מערכות יחסים ארוכות טווח
 • מתן שירות הלקוחות הטוב ביותר המאפשר עבודה משותפת באווירה נעימה
 • מסירות של 100% בעבודה בערוץ דו צדדי
 • התרכזות במוצרים ובשירות שיש להם פוטנציאל לרווח מירבי לשותפנו וללקוחות הקצה
 • ידע רב בשוק בו אנו עוסקים
 • חזון טכנולוגי של גישה פתוחה ובטוחה בבית, במשרד או בדרכים.
 • ללקוחות מולטיפוינט יש מנהל חשבון זמין בכל יום בטלפון או במייל עבור מכירות ראשוניות, מוצרים או שאלות תמחור.
 • אחריות שיווק עבור מוצרים בסל המוצרים של מולטיפוינט, ועבודה צמודה עם משווקים ואינטגרטורים. סיוע לשותפים בתכנון והוצאה לפועל של מסע מכירות, שיווק, הפצת מסרים בדואר אלקטרוני, תצוגות וסמינרים.
 • תמיכה טכנית טרום-מכירה. עם הכשרה טכנית ברמה גבוהה, צוות התמיכה מתמודד עם צדדים טכניים של תהליך המכירה, בעבודה צמודה עם מנהל החשבון מספקים ללקוחות מולטיפוינט תמיכה מלאה ומקיפה.
 • תמיכה טכנית לאחר המכירה. לאחר שהתוכנה נמכרה והותקנה הצוות ידאג שכל בעיה טכנית שלך או של לקוחותיך תטופל במהירות וביעילות האפשריות.
 • תפעול. מחלקת התפעול עוסקת בכל ההיבטים של הזמנת מוצרים, מלאי, שליחת המוצר. הצוות ידאג שהעברת המוצר מהייצרן דרכך אל הלקוח הסופי יהיה חלק ויעיל.