הגנת רשתות תקשורת

לגלות, לנתח ולהשמיד איומים עקשניים

ThreatAnalyzer Sandbox

להכנס לעומק האיום

סביבות מותאמות אישית

צור מחדש את כל מערכת היישומים שלך (כולל סביבות וירטואליות וטבעיות) כדי לראות כיצד התנהגות זדונית תתנהג בכל המערכות

זיהוי נקודות תורפה ברשת

זיהוי פגיעויות על ידי התבוננות בדפוסי התנהגות זדונית כנגד מערכות יישומים.

מנוע לגילוי התנהגויות

איתור אינדיקטורים (IOC) או התנהגות הקשורה לתוכנות זדוניות לא ידועות כדי לזהות באופן יזום איומים מתפתחים, תוך חיזוק משמעותי של יכולות חיפוש מתקדמות

ThreatAnalyzer

ThreatAnalyzer הוא ארגז כלים לניתוח תוכנות זדוניות המאפשר לך לחשוף בבטחה את ההשפעה הפוטנציאלית של תוכנות זדוניות על הארגון שלך - כך שתוכל להגיב מהר וחכם יותר במקרה של איום אמיתי.

סיכוני האבטחה ההרסניים ביותר של ימינו מוסווים לעתים קרובות כקבצי הפעלה לגיטימיים, מסמכי PDF או מסמכי Microsoft Office. לחיצה שגויה אחת ותוכלו לשבש באופן קשה את העסק ולגרום לנזק כספי אדיר. אבל האם לא יהיה מועיל לראות בדיוק איך זה עשוי להתפתח? אתה יכול להבין כיצד בנויה התקפה - ותוכל לזהות אילו רשתות ומערכות נמצאות בסיכון הגדול ביותר.

חזק את ההגנה שלך

תוך דקות מרגע פריצת מדגם זדוני, תוכל לדעת בדיוק אילו פגיעויות ישנם בתצורות המערכות ברשת. הגב באופן מיידי על ידי בידוד מערכות אלה ויישום אמצעי הזהירות הנחוצים למניעת פריצת הנתונים ומזעור אובדן מידע.

השתמש בו בכל מקום

אפילו הארגונים הרגישים ביותר – כולל משרדי בטחון ממשלתיים, סוכנויות הגנה ומודיעין – יכולים להשתמש בביטחון ב- ThreatAnalyzer. הפעל קבצים וכתובות URL בסביבה מפוקחת כדי לזהות התקפות ממוקדות, איומים של יום אפס ותוכנות זדוניות מתוחכמות אחרות המתחמקות מאיתור באמצעות פתרונות אבטחת סייבר מסורתיים.  ThreatAnalyzer קל לשימוש ואין צורך בנסיון.

לנתח ולהביס כל מתקפה

ThreatAnalyzer מאפשר לך לעקב ולנתב מחדש קבצים חשודים – אפילו תוכנות כופר ואיומי יום אפס – לסביבה בטוחה,בה ניתן להפעילם ואז לנתח את הנתונים באמצעות תהליך לימוד מכונה. אתה מקבל את היתרון של להבין כיצד התוקפים חושבים, מבלי לסכן על הרשתות שלך

ThreatIQ

מידע על איומים מהענן

דוחות ניתוחים התנהגותיים דינמיים

ניתוח מפורט של דגימות זדוניות שעובדו באמצעות המעבדות שלנו

בדיקת גבולות

דומיינים חשודים או זדוניים, דומיינים משניים ו- IP

דוחות על תנועת האיומים בתוך הרשת

קבצי PCAP (לכידות ברשת) של דגימות שעלולות להזיק למערכת

ThreatIQ

ThreatIQ מעניק לך את המידע הדרוש בזמן בכדי לחזק את הגנת הסייבר שלך ולעצור את התקיפה.
תוקפי הסייבר של היום לא מפספסים. הם מתוחכמים, והם יודעים למקד את התקיפה: אתרי הכניסה, דוא"ל, תוכנות כופר או אפילו לנצל את כל יציאות הרשת. כל טכניקה שהוכחה כמניבה תוצאות היא משחק הוגן - והם כל הזמן מוצאים דרכים חדשות לתקוף.

קל לשימוש

ThreatIQ בנוי על מערכת גמישה של ממשקי API של REST שמקלים לעלות שאלות על איומים פוטנציאליים שאתה רואה – בנפרד או בקבוצות.

מודרני ומקיף

חסימת התקפה בודדת לא תפעל בעידן זה של התפתחות תוכנה זדונית. השתמש ב- ThreatIQ כדי להבטיח שאסטרטגיית האבטחה שלך מכסה כל נקודת הסתננות אפשרית. מצא בקלות פעילויות מכל הזוויות – כמו למשל בעת ביקור באתרים זדוניים, כאשר תוכנה זדונית מחוברת לדואר אלקטרוני וכאשר מערכות רגישות ברשת חשופות לפגיעות.

נתונים עדכניים

ThreatIQ אוסף בזמן אמת מידע ידוע על איומים, שיעזור לך להבין מאיפה מגיעים התוקפים ואיך הם מתכוונים לחדור לרשתות – כך שתוכל למקד את מאמצי האבטחה שלך בהתאם. התמודד עם איומים ידועים ומיידיים באמצעות זרם קבוע של כתובות URL זדוניות וכתובות IP, קבצים חשודים, מתקפות סייבר ונתוני תוכנה זדוניים אחרים שעובדו על ידי המעבדות שלנו.

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאר פרטים וניצור קשר בהקדם