להצפין הכל, בכל מקום

פתרון מלא לאבטחת נתונים רגישים לרוחב שרתים, שירותי ענן,
סביבות ביג דאטה וקונטיינרים

תפעול פשוט

ניהול מרכזי של מדיניות ומפתחות הצפנה מבטיח שליטה על הנתונים שלך לרוחב כל שרת פיזי ווירטואלי, בסביבה מקומית או מרוחקת.

מזעור סיכונים

עמוד בדרישות הרגולציה והפעל תהליכים טובים מסוגם, להגנה על נתונים מפני איומים חיצוניים או גורמים עוינים פנימיים, באמצעות הצפנה סקלאבילית בעלת ביצועים גבוהים.

אבטחה גמישה ומהירה

ענה במהירות על דרישות אבטחה ותקנות רגולציה חדשות, באמצעות פתרון הצפנה מוכן לפעולה עבור כל דבר ובכל מקום. 

Vormetric Data Security Platform

הפלטפורמה אשר הופכת את ניהול אבטחת הנתונים המאוחסנים לקלה ויעילה, לרוחב הארגון כולו.

Vormetric Data Security Manager

ה- DSM הוא פתרון לניהול מרכזי של כל המוצרים של פלטפורמת Vormetric. ה- DSM לא רק יוצר, מאחסן ומנהל את מפתחות ההצפנה אשר מגינים על הנתונים, הוא גם מאפשר לנהל כל מרכיב בפלטפורמת ההצפנה.

Vormetric Transparent Encryption

תוכנת הצפנה ארגונית המספקת הצפנת נתונים במנוחה, עם ניהול מפתחות מרכזי, שליטה בגישה למשתמשים עם הרשאות גישה גבוהות, ובקרה ותיעוד מדויקים של גישה לנתונים.

Live Data Transformation Extension

בסיס נתונים המוגן באמצעות ההרחבה מאפשר הצפנה ראשונית ללא הפרעה לפעילות, ורוטציה בטוחה ופשוטה יותר של מפתחות הצפנה.

Vormetric Container Security

מרחיב את בקרי ההצפנה של Vormetric אל מידע הנמצא בתוך קונטיינרים או מקושר אליהם.

Security Intelligence Logs

לוגים מפורטים לבקרת הגישה לנתונים. שימושי לא רק לצורך עמידה ברגולציה, אלא גם כדי לזהות ניסיונות גישה בלתי מורשים, וגם כדי לקבוע תבניות שימוש רגילות. 

Vormetric Transparent Encryption for SAP HANA

מספר דרך פעולה מוכחת להגנה על נתוני SAP HANA, אשר עומדת בדרישות המחמירות ביותר של רגולציה ותקנות לשליטה בנתונים.

Vormetric Application Encryption

מספק ניהול מפתחות, חתימה, ושירותי הצפנה, המאפשרים הגנה מקיפה על קבצים, שדות בסיסי נתונים, בחירות של ביג דאטה או של נתונים בסביבות PaaS (פלטפורמה כשירות).

 

Vormetric Protection for Teradata Database

Teradata ממנף את כל הנתונים בארגון, כך שאתה יכול לנתח את הכל,  בכל מקום, ולספק אנליטיקה שעובדת. אבל האגרגציה של הנתונים מביאה גם סיכונים שהפתרון מטפל בהם. 

Vormetric Orchestrator

מבצע אוטומציה להפעלה של פלטפורמת הגנת הנתונים Voermetric, להגדרות, לניהול ולניטור. 

Vormetric Application Crypto Suite

בלב מערך הצפנת האפליקציות עומדים מוצרים אשר מקצרים את תהליכי הפיתוח להוספת הצפנה, טוקנים, מיסוך (Masking) ופונקציות הצפנה נוספות. עבודת המפתח הופכת לפשוטה ומהירה יותר באמצעות מינוף קוד לדוגמה ו- API המתאימים לסביבת הפיתוח. במקביל, ניהול המפתחות נשמר בנפרד ומאובטח בחומרה או התקן וירטואלי העומד ב- FIPS 140-2 – המתופעל על ידי ה- IT או ה- SecOps. אבטחת נתונים ברמת האפליקציה, עם הפרדה של ניהול המפתחות, מספק את הרמה הגבוהה ביותר של הגנה ועמידה ברגולציה. 

מערך ההצפנה לאפליקציות כולל גם יישומים וכלים הממנפים את מרכיבי הליבה, כדי להוסיף שכבות הגנה לבסיסי נתונים ולמחסני נתונים מובנים אחרים.

Gemalto היא כעת חלק מקבוצת Thales

Gemalto Hardware Security Modules (HSMs)

מהו מודול אבטחת חומרה (HSM)?

מודול אבטחת חומרה (HSM) הוא מעבד ייעודי לקריפטו שתוכנן להגנה על מחזור חיי מפתח הקריפטוגרפיה. 

מודול אבטחת חומרה פועל כמרכז אמון אשר מגן על תשתית הקריפטוגרפיה של חלק מהארגונים המאובטחים ביותר בעולם. הוא מנהל, מעבד ומאחסן מפתחות קריפטוגרפיים בתוך מכשיר מוקשח ועמיד לפריצה. 

מדוע להשתמש ב- HSM?

ארגונים רוכשים HSM כדי להגן על פעולות, זהויות ואפליקציות, מכיוון שמודול החומרה מצטיין באבטחה מפתחות קריפטוגרפיים ובהפעלת שירותי הצפנה, פיענוח הצפנה, אימות זהות, וחתימה דיגיטלית עבור טווח רחב של אפליקציות.

מה הופך את Gemalto לספק ה- HSM הטוב ביותר?

מודולי אבטחת החומרה SafeNet מספקים את הרמה הגבוהה ביותר של אבטחה, באמצעות שמירה של מפתחות הצפנה באופן בלעדי בחומרה. ה- HSM של SafeNet מספקים תשתית לאבטחה קריפטוגרפית, כאשר המפתחות לעולם לא עוזבים את התקן החומרה המוקשח, העמיד לפריצה, ואשר מתעד פעילות ותואם לתקן FIPS

מאחר וכל פעילות הקריפטוגרפיה מתרחשת בתוך ה- HSM, בקרות חזקות על גישה להתקן מונעות ממשתמשים בלתי מורשים גישה לחומרים הרגישים של הקריפטוגרפיה. בנוסף, Gemalto גם מטמיעה יכולות שהופכות את ההפעלה של HSM מאובטח לקלה ככל הניתן. ה- HSM משולבים במרכז הפיקוד של SafeNet לחציצה מהירה וקלה בין משאבי קריפטו,לדיווח ולניטור. 

SafeNet HSM עומדים בדרישות התכנון המחמירות ביותר, וחייבים לעבור דרך בחינות אימות קפדניות, שלאחריהן בדיקת אפליקציות של העולם האמיתי – כדי לוודא את השלמות והאבטחה של כל מכשיר.  

SafeNet HSM פועלים בכל ענן, והם ה- HSM הנבחר של מיקרוסופט, AWS ו-IBM, כשהם מהווים שירות של מודול חומרה "להשכרה", עם התקן ייעודי לכל לקוח בענן.