בדיקות חדירות אוטומטיות

PT Tests בלחיצת כפתור

PENTERA - פלטפורמה אוטומטית לבדיקות חדירות (Pen Testing)
אלפי בודקי חדירות עומדים לרשותך - ללא שכר

פלטפורמת בדיקות החדירות האוטומטית של Pcysys, הממוקדת באיום פנימי, מחקה את דרכי התקיפה של האקרים – תוך שהיא מבצעת אוטומציה לחשיפה של פגיעויות וביצוע של ניצול פרצות אתי. היא גם מבטיחה פעילות ללא הפרעה. דוחות מפורטים מופקים לצד המלצות לתיקון. 

הבטח שכל הרשתות שלך עומדות באותו סטנדרט של בדיקות חדירות

חיוני לבחון את בקרות האבטחה וההגנות שלך באופן אחיד לאורך זמן, במקום לבצע בקרות נקודתיות. פלטפורמת מבדקי החדירה האוטומטית של Pcysys מאפשרת לך לבחון את כל התשתית שלך באופן קבוע, לרוחב כל המתקנים.

בדוק מספר פעמים ככל הנדרש - פעם ביום, שבוע או חודש

מכיוון שרשתות, משתמשים, מכשירים ואפליקציות, משתנים כל הזמן וחושפים פגיעויות חדשות, חיוני לבצע בדיקות חדירות באופן רציף. Pcysys מאפשר לך לוודא את מצב אבטחת הסייבר שלך מספר פעמים ככל שתרצה, תוך שאתה עומד על המשמר בכל זמן.

עמוד בקצב של טכניקות ההאקינג העדכניות ביותר

התוקפים משכללים כל הזמן את הטכניקות והכלים שלהם. לכן חיוני שכלי זיהוי הסיכונים שלך יתפתחו באותו הקצב, לפחות. Pcysys מבטיחה כי תעמוד בקצב להתפתחויות בבדיקות חדירה. 

4 סיבות שבדיקות חדירה צריכות ליהעשות בצורה אוטומטית

עבוד כמו האקר אמיתי

כחלק מבדיקות החדירה, נעשים נסיונות של כל טכניקות הפריצה וההאקינג הדינאמי: Sniffing, MitM, תנועה רוחבית, הפעלה מרחוק, DoS, קראקינג של סיסמאות, הזרקת קוד זדוני, וניצול הרשאות מרחיבות.  שום דבר לא עוצר בעד Pcysys

Awards

האם PT עבר מהעולם?

ב- Pcysys מאמינים כי בדיקות חדירות (PT), כמו שהן מבוצעות כיום, הן משהו ששייך לעבר. תוכנה ואלגוריתמים יכולים לעשות עבודה טובה יותר בבדיקות חדירות ולסייע לעסקים להעריך ולשפר את הסיכונים שלהם, תוך מיקוד באיום שלפניהם.

כדי ללמוד יותר אודות בדיקות חדירות אוטומטיות