פתרון פנים ארגוני

Secure Single Sign-On

כל משתמש. כל אפליקציה. כל מכשיר

גישה בלחיצה אחת לכל האפליקציות – בענן או מאחורי הפיירוול

Multiple login 

עם Single Sign-On משתמשים צריך להזדהות רק פעם אחת כדי לגשת לאפליקציות שלהם בענן או מאחורי הפירוול – דרך המחשב השולחני, טלפון נייד או טאבלט. 

אמצעי בסיסי זה לניהול זהות וגישה (IAM) הוא הצעד הראשון לבניית חווית שימוש אמינה עבור כח העבודה, לקוחות ושותפים. באמצעות סיסמא, אימות דו שלבי, ועם מודעות למאפייני הגישה, אתה מבטיח שרק המשתמשים המורשים יגיעו למידע רגיש.

מערכת ה- Single Sign-0n מאפשרת לך ליצור כל מספר של הרשאות גישה לאותו סוג אפליקציה. אם יש לך 5 אתרי וורדפרס או שני חשבונות גוגל אפס, אז פלטפורמת Trusted Experience Platform הופכת אותם לזמינה דרך סיסמא אחת, בלחיצה אחת. אם יש לך סביבות ייצור ו- staging שונות, היכולת של multiple login חוסכת זמן יקר.

אימות דו שלבי 2FA

Multi Factor Authentication

הגן מפני גישה בלתי מורשת לנתונים קריטיים לארגון, תוך צמצום עלויות ניהול וזמן עובדים.

OneLogin Protect נבנה במיוחד לשימוש עם פלטפורמת ה- SSO כדי לספק חווית משתמש חלקה ומהירה. במקום להזין באופן ידני את הקוד החד פעמי, המשתמש פשוט לוחץ על כפתור והוא נכנס לשירות באופן אוטומטי.

OneLogin Protect מחסל את הצורך של לקוחות להשתמש בשירותים שונים בענן כדי לבצע אימות חד פעמי במכשיר iOS או אנדרואיד.

אימות ביומטרי
אימות ב- SMS או שיחה

פתרון לצד הלקוח

Trusted Customer Experiences™

פעילות ניהול וזיהוי משתמשים יכולה להיות מורכבת וגוזלת זמן, במיוחד בהיקפים הגדולים של עולם ה- CIAM. OneLogin מסירה את המורכבת של ניהול משתמשים, הגדרת מדיניות גישה, יצירת שכבות אבטחה, ואפילו מקלה על ההגירה מפלטפורמות ניהול זהויות קיימות.

CLOUD Directory: ליבת האמינות של לקוחות

הדיירקטורי של OneLogin הוא מחסן זהויות מרכזי בענן. הוא יכול להיות מינימלי, וללכוד רק את כמות נתוני הפרופיל הנדרשים לצורך זיהוי המשתמשים, וניתן להעשיר אותו גם ממשאבים שונים. ניתן להשתמש בו כמחסן בלעדי לזהויות, או לסנכרן עם LDAP או Active Directory באמצעות אינטגרציה מובנית.

  • ליעל את רישום המשתמשים עם הרשמה בשירות עצמי דרך API.
  • להפעיל קונקטורים מובנים מראש כדי להתממשק ל- AD או LDAP
  • לפשט את ההגירה ממערכות אחרות – בדרך שקופה וידידותית לך ולמשתמש הקצה
  • להגדיר הרשאות גישה דרך ממשק ידידותי ומנוע עוצמתי

ארגונים מובילים בישראל המסתמכים על OneLogin: