תמיד פועל, תמיד מדויק

Netsparker הוא פיתרון אבטחת אתרים משולב לחלוטין, ניתן להרחבה ורב משתמשים עם תזרים עבודה מובנה וכלי דיווח

יותר מ -1,000 חברות סומכות על Netsparker באבטחת אפליקציות האינטרנט שלהן

פתרון האבטחה שלנו ליישומי אינטרנט מסייע לעסקים בכל סדר גודל, מכל הענפים השונים בתעשייה. עסקים קטנים וגם ארגונים גדולים מסתמכים על Netsparker לזהות נקודות תורפה ביישומי האינטרנט שלהם ולתעדף תיקונים

שדרג את אבטחת האינטרנט לאוטומטית

Netsparker עוזר לך להתגבר על הפערים במיומנויות אבטחת הסייבר ולהעביר לאוטומציה מלאה את כל תהליכי האבטחה. באפשרותך לבצע הערכת פגיעות אוטומטית, המסייעת לך לתעדף את עבודתך לתיקון הבעיות. בנוסף ניתן יהיה לגלות ולהגן באופן אוטומטי על נכסי האינטרנט הנוכחיים שלך , כדי להימנע מהליכים ידניים מורכבים.

להתרחב בהתאם לצמיחת העסק

כאשר העסק שלך מתרחב, היקף דרישות האבטחה שלך מתרחב גם כן. Netsparker מקל על המעבר על ידי הרחבה מתאימה כדי לענות על הצרכים של עסקים קטנים וגם תאגידים גדולים. אחד המפתחות להרחבה היא סריקה מבוססת הוכחה, שמונעת ממך לבזבז משאבים על תוצאות כוזבות.

השג שקיפות מלאה

Netsparker מבין את הצורך שלך בשקיפות מלאה, במיוחד אם אתה צריך לנהל מספר רב של נכסי רשת. תוכל לקבל תצוגה ברורה ומקיפה על מצב אבטחת האינטרנט, ברמה כללית ובפירוט. באמצעות דוחות Netsparker, תוכל גם לעמוד בדרישות התאימות.

להגיע ליעילות גבוהה

Netsparker הוא לא סתם סורק יישומים, הוא פיתרון מלא לניהול פגיעויות. אתה יכול לשלב את זה במעקב אחר הבעיות שלך, כך שתוכל לתקן ולבדוק מחדש את יישומי האינטרנט שלך. אתה יכול גם לשלב את זה ב- SDLC שלך, כך שתוכל להימנע מעלויות עצומות של תיקון יישומי אינטרנט פגומים.

צור קשר עם נציג
Multipoint Group

השאר פרטים וניצור קשר בהקדם