אוטומציה של הרשת בכל שלב

לרשתות המורכבות בעולם

נגן וידאו

תיעוד דינאמי

האם תיעוד לא מדויק הוא גזירת גורל? הניסיון לתעד דיאגרמה מעודכנת באופן ידני הוא כמעט חסר סיכוי. אבל עם אוטומציה התיעוד מוכיח את עצמו. 

איתור תקלות אוטומטי

האוטומציה מריצה  מאות בדיקות דיאגנוזה באופן אוטומטי – אפילו עוד לפני שהאדם הראשון מגיע לטפל בבעיה. כל המידע כבר נאסף, מנותח, ומוצג באופן ויזואלי על מפה של האזור הבעייתי.

אוטומציה של אבטחת מידע

האם התקפה על הרשת גורמת להתרחשות חסרת סדר? איזה אזור ברשת נמצא תחת מתקפה? מה ההשפעה? אוטומציה המופעלת בתגובה לאירועים מסייעת לבודד ולמזער איומים – לפני שהם הופכים לאסון

ניהול שינויים

אל תעשה שינויים מהירים, תעשה שינויים בטוחים. תפסיק לגרום להשבתות באמצעות אימות מוקדם של השינויים – השווה את הרשת לפני לרשת אחרי השינוי, או אבטח קישוריות של אפליקציה, באופן אוטומטי.

שיתוף פעולה ב- IT

הפוך את הידע של מומחי ה- IT לפעולות אוטומטיות אשר ניתן להפעיל בממשק הצבע-ולחץ. הימנע ממאמצים כפולים באמצעות שיתוף בתוצאות דיאגנוזה, ועל גבי המפה הנכונה. 

אימוץ SDN

הפוך את ה- SDN לפשוט מאי פעם ותפעל אותו באותה רמת ביטחון כמו  ברשת המסורתית שלך. צור ויזואליזציה מיידית של זרמי התעבורה לרוחב תשתית הטרוגנית

אינטגרציה עם נתוני ניטור רשת בזמן אמת של PRTG

NetBrain משתלבת באופן הדוק עם פתרון ניטור הרשת PRTG, כדי להאיץ פתרון של בעיות ברשת לרמה חדשה לחלוטין. השילוב בין ניטור התשתית המאוחד לבין יכולות המיפוי והאוטומציה ללא תחרות של NetBrain מייצר את האחד המקרים בהם השלם גדול מסך חלקיו.

כאשר PRTG מזהה בעיה, NetBrain נכנס למשחק כדי לזהות את הבעיה במהירות, עם איסוף והצגה של כל הנתונים בדיוק על המפה שאתה צריך לראות.

הפתרון מעניק לך את היכולת להתמודד עם אתגרים חדשים בעולם ה- IT:

  1. מידע חיוני מפוזר בין כלים שונים, שחלקם דורשים כניסה עם סיסמא אחרת ודורשים מידע ייחודי
  2. נתונים אינם משויכים לבעיה הנוכחית
  3. כאשר ישנה התראה בכלי אחד, היא לא תמיד תדליק התראה בכלים אחרים.

להלן 3 יתרונות שמתקבלים משילוב של שני הפתרונות המובילים:

  1. מיפוי של בעיות באופן מיידי – היכולות של NetBrain לייצר מיפוי מעבר לשימוש בנתוני SNMP מייצר מפות מדויקות ומלאות. זו הסיבה שב- PRTG מכנים את NetBrain ה”רולס רויס של כלי המיפוי”. כאשר PRTG מזהה בעיה, NetBrain מייצר מפה מדויקת של אזור הפגיעה.
  2. העשרת המפות באמצעות מדדי ביצועים – אתה מקבל את כל מדדי ביצועי הרשת על מפה ויזואלית. ניתן לצלול בקלות אל תוך המידע, ולקבל החלטות נכונות בכל שלב.
  3. אוטומציה על פי התראה מ- PRTG

אתה מקבל דיאגנוזה ברמה 0 באופן מיידי, עוד לפני שהגעת לטיפול בבעיה. כל המידע כבר נאסף, נותח, ומוצג בהקשר של הבעיה.

אינטגרציה בין NetBrain ל- PRTG (מיפוי וניטור הרשת)