איסוף כל המידע שצריך במהירות הנדרשת

בדיוק מה שאתה צריך: לארגונים, מגזר ציבורי, עורכי דין וארגונים בינלאומיים

[bsf-info-box icon=”Defaults-cloud” icon_size=”20″ icon_color=”#0088cc” icon_style=”advanced” icon_color_bg=”” icon_border_style=”solid” icon_color_border=”#0088cc” icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”34″ title=”פורנזיקה דיגיטלית” pos=”left”]מבט מקיף על כל מה שמתרחש והמעורבים בתהליך. עם המומחיות של AccessData אתה מקבל כלים שיסייעו לך בניתוח מחשבים, מכשירים ניידים ותקשורת רשת.

[/bsf-info-box][bsf-info-box icon=”Defaults-exclamation-circle” icon_size=”20″ icon_color=”#0088cc” icon_style=”advanced” icon_color_bg=”” icon_border_style=”solid” icon_color_border=”#0088cc” icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”34″ title=”איסוף ואנליזה” pos=”left”]מעוניין לטפל בדרישות המקיפות ביותר לאיסוף מידע עם עלות ומשאבים קטנים יותר? צריך למזער סיכון או להבטיח עמיד ברגולציה? הכלים של AccessData מאפשרים לך לעשות זאת.

[/bsf-info-box][bsf-info-box icon=”Defaults-eye” icon_size=”20″ icon_color=”#0088cc” icon_style=”advanced” icon_color_bg=”” icon_border_style=”solid” icon_color_border=”#0088cc” icon_border_size=”1″ icon_border_radius=”500″ icon_border_spacing=”34″ title=”סיכון ועמידה ברגולציה” pos=”left”]אתר סיכוני הקשורים במידע לרוחב נקודות הקצה בארגון והשמד אותם באמצעות חיפוש, איסוף ואנליזה. עצור סיכונים במקום עם יכולת תיקון של מחיקת קבצים, עצירת תהליכים ועוד.

[/bsf-info-box]

[ultimate_heading main_heading=”מוצר הדגל” alignment=”right” spacer=”line_only” spacer_position=”bottom” line_height=”1″][/ultimate_heading]

FORENSIC TOOLKIT

להתביית במהירות על עדות רלוונטית, לבצע חיפושים מהירים יותר, ולהגביר משמעותית את קצב האנליזה עם FTK – פתרון ייעודי עם ממשק למכשירים ניידים.  e-discovery , עם עוצמה מוכחת, מעבד ומאנדקס מידע מראש, מחסל את הזמן המתבזבז על המתנה להפעלת חיפושים. לא משנה עם כמה מקורות נתונים שונים אתה מתמודד או עם כמות הנתונים שאתה צריך לחצות, FTK יביא אותך לשם מהר יותר מכל פתרון אחר.

FTK זוכה בסקירה של 5 כוכבים מ- SC-Magazine

FTK היא סוס עבודה מובחר בסדנאות פורנזיקה רבות. הכלי הוא מבוסס בסיס נתונים. כאשר אתה אוסף נתונים מהדיסק הקשיח שלך, הכלי מציב אותו בבסיס נתונים אחורי ומאנדקס אותו. חיפוש באינדקס הוא מאוד מהיר. אם חיפוש האינדקס אינו מתאים למצב מסוים, חיפוש “חי” מאפשר לך לחפש אובייקטים באמצעות תבניות חיפוש, hex או טקסט…

לסקירה המלאה