אודות

MultiPoint, המובילה בהפצת פתרונות ניהול ואבטחת מערכות  IT לארגונים, מספקת לשותפיה בישראל ובאירופה פתרונות אמינים מבית יצרני התוכנה והחומרה המובילים בעולם.

החברה הוקמה על ידי ריקרדו רסניק בשנת 2009, והוא משמש כמנהל בכיר.


Ricardo_Resnick

למר. ריקרדו רסניק יש ניסיון עשיר בפעילות הפצה, עם רקע של עבודה עבור מפיצים גלובליים שונים, בהם Techdata. בשנת 1996 הקים  רסניק בישראל את חברת רנסנס (REL), שהפכה למפיץ הראשי של Symantec  ו- McAfee באזור. רסניק ניהל את החברה במשך 8 שנים, ומאוחר יותר יותר היה שותף בהקמת  TrekIT ושימוש כסגן נשיא מחלקת שיווק עד למכירת החברה כחלק מעסקה של חברת האם.

 

 


arie

מר. אריה וולמן – מנהל מכירות עם יותר מ-30 שנות ניסיון בניהול תחום ה-IT והרשתות. וולמן מחזיק ברקורד מוצלח בניהול כל שלבי המכירות והשיווק: תיאום מול מחקר ופיתוח, מחקר וניתוח השוק, חדירה לשוק וצמיחה. מנהל מכירות הממוקד בהרחבת הפעילות, דאגה לשירות לאורך כל מחזור חיי הלקוח, ובעל יכולת מוכחת להובלה בסביבה עולמית דינאמית.

 


 

מרסלו פרינטק –  marcelo-printacמנהל פיתוח עסקי , מקים ומנהל מחלקות מכירה ושיווק  בתחום החומרה\תוכנה\סייבר עם נסיום של יותר מ 20 שנה , בעבר הקים את מחלקת ההפצה בישראל של TOSHIBA, Apple   והיה שותף להחדרת פתרונות ייחודים בתחום אבטחת המידע\סייבר  בחברת Mobisec ו ITFS Group . מרסלו בעל תואר ראשון BA במנהל עסקים ובוגר הנדסת תוכנה – John Bryce


MultiPoint אינה עוסקת במכירות ישירות ללקוח הקצה או מחזיקה פעילות הטמעה ושיווק משל עצמה. היא פועלת באמצעות מערך של משווקים, כולל OEM, VR, אינטגרטורים וספקי שירות, כשהיא מציעה להם מומחיות ותמיכה בנקודה אחת, בעוד הם מספקים פתרונות לייעול ותמיכה בעסקי הדור הבא.

על בסיס עשרות שנות ניסיון משותפות של שדרת הניהול של החברה בפתרונות עסקיים לרשתות ומערכות ארגוניות, MultiPoint מספקת ערך נוסף על ידי מתן חבילה מלאה של שירות טכני, מכירות, שיווק, תמיכה, הכשרה טכנית ותיאום לוגיסטי.

MultiPoint מתרכזת על השוק הדינאמי האינטרנטי של e-business ו- e-security. היא מספקת פורטפוליו מוצר מקיף, המגובה על ידי שירות מקצועי נרחב כדי להבטיח שהספקים מקנים ללקוחותיהם יתרונות תחרותיים.

החברה הוקמה  כדי להקנות לערוצי השיווק שלנו  את האפשרות לספק  ללקוחותיהם מערכות  עסקיות מאובטחות. אנחנו עושים זאת על ידי פורטפוליו של מוצרים  ייחודי  יחד עם הניסיון, הידע והשירות להשלמת הפתרון".

בהשלמת משימתינו מנחים אותנו הערכים הבאים:

התנהלות עסקית על פי כללי האתיקה בכדי לאפשר מערכות יחסים ערוכות טווח
אנו שואפים לאספקת שירות הלקוחות הטוב ביותר על מנת לתת תחושה נעימה בעבודה עימנו
מסירות של 100% בעבודה בערוץ דו צדדי
אנו מתרכזים במוצרים ובשירות שיש להם פוטנציאל להביא רווח מירבי ללקוחותינו וללקוחת הקצה
יש לנו ידע רב בשוק בו אנו עוסקים
יש לנו חזון טכנולוגי של גישה פתוחה ובטוחה בבית, במשרד או בדרכים.
ללקוחות MultiPoint יש מנהל חשבון זמין בכל יום בטלפון או במייל עבור מכירות ראשוניות, מוצרים או שאלות תמחור.
אחריות שיווק עבור מוצרים בפורטפוליו המוצרים של מולטיפוינט, ועבודה צמודה עם משווקים ומפיצים. סיוע ללקוחות תכנון והוצאה לפועל של מסע מכירות, שיווק, דואר אלקטרוני, תצוגות וסמינרים.
תמיכה טכנית טרום-מכירה. עם הכשרה טכנית ברמה גבוהה, צוות התמיכה מתמודד עם צדדים טכניים של תהליך המכירה, בעבודה צמודה עם מנהל החשבון מספקים ללקוחות מולטיפוינט תמיכה מלאה ומקיפה.
תמיכה טכנית לאחר המכירה. לאחר שהתוכנה נמכרה והותקנה הצוות ידאג שכל בעיה טכנית שלך או שלך לקוחותיך תטופל במהירות וביעילות האפשריות.
תפעול. מחלקת התפעול עוסקת בכל ההיבטים של הזמנת מוצרים, מלאי, שליחת המוצר. הצוות ידאג שהעברת המוצר מהייצרן דרכך אל הלקוח הסופי יהיה חלק ויעיל.

ליצירת קשר:

מולטיפוינט בע"מ.

החרושת 2.

כפר סבא, 44641

ת"ד 2440

ישראל

טלפון: +972-74-7027017

דואר אלקטרוני: info@multipoint.co.il